Прескочи до съдържание

Хумор


Препоръчани мнения

Истинска случка от днес.Имах 2 ваучера за безплатно меню от KFC,като близкото до нас е на магистрала  Тракия,но е заградено отвсякъде с мрежа,а нямах кола да отида по пътя .Добре,че в мрежата намерих дупка иначе мислех през оградата да си дам поръчката като извикам някой от персонала.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
  • Смея се 6
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, AlexandraKo каза:

Някои вече, съвсем перкулясаха:

 

34B8531B-4211-4571-8879-D18018F4E44A.thumb.jpeg.505531e54ecb75bef0b6bf521b5a45cc.jpeg

 

Между другото, на едно летище видях подобна маска:((((

 

Дъщеря ми ме тормози.да й купя от Алиекспрес.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Хелоуин e най-българският празник.
Пълно е с тикви и вещици на държавна служба, които питат „Почерпка или пакости".

  • Харесвам 8
  • Браво 3
  • Смея се 6
Връзка към коментар
преди 3 часа, AlexandraKo каза:

Тука, една Сийка , на 15 години и мнението и за любовта:

 

6EBADFCA-17A3-498D-98DA-0936C12505C2.jpeg.b418d7f9d647e1341c913a15333da82c.jpeg

 

 

Ама добре, че са оградили, че нямаше да се ориентира човек!

  • Смея се 3
Връзка към коментар
Някакъв тип се родил дефектен. Вместо г*з, имал каса бира. Супер проблем - навсякъде гаври, никакъв полов живот, шишета - дрънчат, абе въобще - мизерия. Докторите гледали недоумяващо, останалите се заливали от смях. Пичът много депресиран. Една от поредните безсънни нощи, разхождал се по плажа във Варна и срещнал някакъв ужасно напушен тип. Разказал му своята трагедия, джанката много внимателно го изслушал и му казал:
- Пич, знам какво трябва да направиш. Сутринта иди на първа буна, свали гащите, легни по корем и лежи така до обяд.
Пичът бил пробвал всичко и бил отчаян, та отишъл сутринта на първа буна, свалил гащите, легнал по корем и зачакал. Изпекло едно ми ти слънце и към обяд бирата станала на г*з.
  • Харесвам 1
  • Смея се 8
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • cck
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.