Прескочи до съдържание

Хумор


Препоръчани мнения

Блаже и Мара били прочути в цяла Македония, че за целия си 50-годишен брачен живот нямали дори едно спречкване.
 В деня на 50-годишнината им, дошъл екип на националната телевизия, да вземе интервю от щастливата двойка и попаднал на Блаже, който кротко си пиел ракията.
 На въпроса на какво отдава безоблачното им съществуване като семейство,  Блаже гаврътнал чашката и започнал да разказва отдалече.
 -Като се  оженихме, казал той, двамата с Мара заминахме на меден месец в Испания.  Там, наред с другите забавления, на третия ден от пребиваването ни, ни  заведоха в елитна ферма, да яздим коне. На мен ми се падна една много  красива и кротка кобилка, та нямах проблеми, яздех и си свируках. 
  Добре, ама на Мара й се падна много лют кон, язди, що язди и я хвърли на  2 метра. Мара стана, поотръска се от прахта, па го помилва по гърба и с  нежен глас каза:
 -Това ти е първият път!
 Продължихме да яздим,  минахме 100 метра, конят се подплаши нещо и пак хвърли Мара. Тя пак  се  изправи, поизтупа си дрехите, поопипа се, че беше цялата насинена и пак  помилва коня и му каза - Това ти е вторият път!
 Не мина много време,  гледам конят пак хвърли Мара. Тогава тя се изправи и без да каже дума,  извади пищов и го гръмна между очите.
 Аз се развиках -
 -Какво направи, кучко, майка ти мръсна, нормална ли си, какво толкова ти направи добичето, ти знаеш ли колко струва такъв кон?
 А Мара се обърна към мен и с нежен глас каза:
 -Блаже, това ти е първият път...

  • Харесвам 2
  • Смея се 16
Връзка към коментар
преди 2 минути , funny каза:

Добре че го казаха. Половин година не отварям мейл-а си че де не прехвръкне пущината през екрана. Разгеле 

Те, тези от Нова не са много в час и не бива да им се вярва - първо да си видят колко са здравите в телевизията, пък после да дават съвети.

Аз, за всеки случай, и форума няма да отварям.

:wink:

  • Смея се 4
Връзка към коментар

За да свалим малко напрежението искам да спомена само, че оригинала е малко по-различен, но това не означава, че Нова не са идиоти

 

viber_image_2020-10-27_09-21-37.jpg.4f9f8c58a14aa1ad1661171a2b2752ad.jpg

  • Харесвам 4
  • Смея се 5
Връзка към коментар
преди 3 часа, tch каза:

Има ли до момента заразен по този начин? Ако няма значи не лъжат!

Което ми напомня за вица, в който един луд стои и с една пръчка рови в една локва. Минава един човек и го пита:

- Какво правиш?

Лудият казал:

- Гоня крокодилите.

- Ми то няма.

- Щото съм ги изгонил.

 

И което ми напомня една действителна случка пред ендекатонакултурата. Стои едно момиче с една игуана и я показва на хората. Минава една жена, с външни белези на вътрешни душевни противоречия, и пита:

- Имате ли деца?

Момичето я погледна учудено, но отговори учтиво:

- Не, нямам.

А жената допълни:

- Много ясно, т'ва ще ги изяде.

  • Харесвам 3
  • Шок 1
  • Смея се 18
Връзка към коментар
преди 2 минути , savagejo каза:

Тогава ще трябва да ходим на лов, за да ядем, а аз дори не знам къде живеят кюфтетата.

Спокойно, веднага след пържените картофи са, ще ги намериш :biggrin:

  • Смея се 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • cck
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.