Прескочи до съдържание

Хумор


Препоръчани мнения

"Мерките накратко:

 

Маските от полунощ са задължителни за деви, везни и водолей, както и за шофьори на "Волво", с изключение на тези, които носят зелени чорапи.
Това важи за часовете 18.00 до 21.30 с изключение на хората с "Ауди" и регистрация завършваща на 17.
Ако  къщата ви е в жълт цвят - нямате право да излизате, освен ако не се намира от дясната страна на улицата. Тази забрана отпада, ако има паркинг отпред. Ако има повече паркоместа, забраната отпада, освен ако мястото за паркиране не е предвидено за инвалиди.
Жените имат право да напускат домовете си само ако са омъжени и в делнични дни, ако нямат деца. А ако имат такива - поне две от един и същи пол и разликата в годините на децата не е повече от две години.
Това правило не засяга деца между 4 и 10год.
Това беше първата част на взетите мерки.
За да не се объркате - втората част със забраните и препоръките ще излъчим след празниците през следващите два дни.
Гореспоменатото важи за хора между 18 и 60 годишна възраст, с ръст от 1.60 до 1.75.
В противен случай важи точно обратното, освен ако не сте руси."

  • Харесвам 7
  • Смея се 22
Връзка към коментар
преди 8 минути , funny каза:

"Мерките накратко:

 

Маските от полунощ са задължителни за деви, везни и водолей, както и за шофьори на "Волво", с изключение на тези, които носят зелени чорапи.
Това важи за часовете 18.00 до 21.30 с изключение на хората с "Ауди" и регистрация завършваща на 17.
Ако  къщата ви е в жълт цвят - нямате право да излизате, освен ако не се намира от дясната страна на улицата. Тази забрана отпада, ако има паркинг отпред. Ако има повече паркоместа, забраната отпада, освен ако мястото за паркиране не е предвидено за инвалиди.
Жените имат право да напускат домовете си само ако са омъжени и в делнични дни, ако нямат деца. А ако имат такива - поне две от един и същи пол и разликата в годините на децата не е повече от две години.
Това правило не засяга деца между 4 и 10год.
Това беше първата част на взетите мерки.
За да не се объркате - втората част със забраните и препоръките ще излъчим след празниците през следващите два дни.
Гореспоменатото важи за хора между 18 и 60 годишна възраст, с ръст от 1.60 до 1.75.
В противен случай важи точно обратното, освен ако не сте руси."

Ееее, ми видяхте лииии, какъв министърчо си имаме:)))))))))

Ясно и точно , всички разбраха.:girl_cray2:

 

  • Харесвам 2
  • Смея се 7
Връзка към коментар

 

преди 29 минути , AlexandraKo каза:

Ееее, ми видяхте лииии, какъв министърчо си имаме:)))))))))

Ясно и точно , всички разбраха.:girl_cray2:

 

Снощи гледаме по телевизията 3-ма мъже в една кола. Единия си говори за едно, втория за друго, а третия за трето.

Жена ми възкликна "Пипе и куку"

Замислих се.

Народът ни отдавна е надградил баснята на П. Славейков и е измислил блестящи хуморески за двата персонажа, дето всеки си говори неговото, без изобщо да слуша и да го е грижа за нещо друго. Но, никой не е предполагал, че реалния живот ще надмине всички вицове.

Сега ще чакаме да се появят анекдоти за Пипе, Куку и Тралала (примерно).

 

  • Харесвам 5
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 18 минути , Радо каза:

Интересно име има градчето:

 

20201114_114018.jpg

И, за да е шоуто пълно, тая година има предложение да кръстят един вид бактерии на това градче... Някои колеги наистина обичат да издевателстват 😄

https://scientistseessquirrel.wordpress.com/2020/10/20/a-new-and-unfortunate-record-the-longest-latin-name/

  • Харесвам 2
  • Смея се 2
Връзка към коментар

Lost in translation:

125179080_3802833003060268_7916441760943

Цитат
Update:
За тези, които поискаха линк към документа:
Извадих го от страницата не Министерството на Здравеопазването:
За съжаление вече не го откривам в страницата не Министерството на Външните Работи
Екатерина Захариева
Драга г-жо Захариева,
Днес майка ми попълни декларация за влизане в България от Англия, понеже се прибира след гостуване.
От чисто любопитство разгледах декларацията на английски и трябва да ви кажа, че бях шокирана от превода. Срамота е официален документ, издаден и публикуван на страницата на правителството да изглежда по този начин. Превода е на същото ниво, на което е английския на премиера ни! Толкова правописни и граматични грешки не бях срещала никога в едно изречение на какъвто и да е език (учила съм и други), а за изказа и построяването на изречения дори не искам да споменавам.
(Само да отбележа, че съм един средностатистически човек, който живее в Англия, не съм завършила английска филология).
Много ви моля, поправете тази нелепост! Срамно е държавна институция да публикува документ, така неграмотно преведен, независимо на кой език. За ваше улеснение прилагам декларацията с някои поправки на грешки, които аз открих. Със сигурност не е най-издържания превод, но е нива над това, което вие сте издали. В жълто са ви грешките, в синьо - как трябва да звучи.

:sarcastic_hand:

  • Харесвам 3
  • Браво 1
  • Смея се 5
Връзка към коментар

Назад, назад, моме Калино (че съм под карантина)

- Назад, назад, моме Калино,
не мой да одиш подир мен,
че ке бида от щаба глобен,
че у назе има карантина,
неке можеш я премина,
без тест и кръвна картина!

- Ке си извадам декларация
и пак при тебе ке дойдам,
полиция ке прелитам,
Генерала неке питам,
за хартия ке се бия,
ръцете ке си мия,
и в болница ке ида,
вечно твоя ке бида!

- Назад, назад, моме Калино
не мой да одиш подир мен,
че ке бида от вирус заразен,
че у назе има тежка зараза,
неке може дома да влаза,
че у назе секи е с маска,
неке видиш мъжка ласка!

- Ке се престорам на лекар,
ако требе на аптекар
и пак при тебе ке дойдам,
ваксина ке открия,
с вирус ке се бия
мен ке си затрия...
...и чак до Китай ке ида,
мамицата им да вида, 
вечно твоя ке бида!

  • Харесвам 3
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Месец юли: Междуселски автобус, модел 1988 г. /без климатик и екстри/ пътува по линията, с която се прибират всички работещи.

Вътре е ужас, ад, жега.

Някой /преял с боб по време на обедната почивка/ пръдва сериозно, чак започва да люти на очите...

Всички започват да крещят: "Кой беше? Как може? Това на нищо не прилича!!! Изхвърлете пръдливеца през прозореца!!!"

Става един мъж и казва: "Аз съм г-н Петров, екстрасенс от 10 години. Ето едно въже. Нека шофьора да спре. Искам да опънете въжето от единия до другия край на автобуса!!!"

Опънали въжето.

Екстрасенсът казал: "ВСИЧКИ да се хванат за въжето! Сега затварям очи и изпадам в транс..."

След 5 минути попитал: "Всички ли се хванаха за въжето???" Хората казали "ДАААААА...."

След това попитал: "Хвана ли се този, който пръдна???" Една жена, която стояла зад него изкрещяла: "ДААААААААААААААААА!!!!"

  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Смея се 9
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.