Прескочи до съдържание

Хумор


Препоръчани мнения

И мойте наблюдения са,че мъжете отделят дори повече време от нас за външния си вид.Особено откакто излезе тая мода в главата да са като чеченски бунтовници - то грижата за такава брада не е лека работа. :)

 

С брадите някак по- мога да свикна, но това мъж да се епилира... :blush:

 

Знам, старомоден съм, но и не разбирам какво харесват жените в един епилиран мъж с изскубани вежди... :(

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Знам, старомоден съм, но и не разбирам какво харесват жените в един епилиран мъж с изскубани вежди... :(

 

Нищо не харесват, защото им е конкуренция - и пред огледалото, и пред другите мъже :P

 

Сега схемата е: над раменете - окосмен, под раменете - обезкосмен. А би трябвало да е наобратно. Ама то с тия глупости - метросексуален, лъмбърсексуален, тинтири-минтирисексуален...

 

Само нема още винкелсексуален  B)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

С брадите някак по- мога да свикна, но това мъж да се епилира... :blush:

 

 

Извинявай,но ти  няма защо да свикваш,просто защото едва ли ти се е налагало да имаш близък контакт с брадат мъж. :P

Не че поткрепям другата крайност на изцяло епилираните,но при наличието на топла вода и сапун да имаш вид на поддръжник на ИДИЛ......

Е,остава успокоението,че може би искат да приличат на Ботев :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

С брадите някак по- мога да свикна, но това мъж да се епилира... :blush:

 

Знам, старомоден съм, но и не разбирам какво харесват жените в един епилиран мъж с изскубани вежди... :(

 

Задай си обратно въпроса. Какво харесват мъжете в епилираните жени и защо жените да не са натурално космати? :) Ако на теб като мъж не ти харесва да си с много окосмена жена, защото си мислиш, че на жените им харесват окосмените мъже? ;)

Аз лично се радвам, че няма очаквания към мен да се обезкосмявам, защото така животът ми е по лесен, но не мисля че космите ми ме правят по секси ;) Ако бях обаче с хомосексуални наклонности, вероятно бих имал доста проблеми при контакти с някои по окосмени индивиди на мъжкия пол ;)  

 

Мъжете си мислиме, че сме повече мъже, като сме космати. По малко ли са били обаче жените жени преди 100-200 години, когато повечето от тях също са били доста космати? ;)

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Извинявай,но ти  няма защо да свикваш,просто защото едва ли ти се е налагало да имаш близък контакт с брадат мъж. :P

 

Що, толкова ли е страшно?  :P

Айде да не се обиждаме, моля!  :biggrin:

 

(може би е добре някой мод да отсече косматото клонче от тази тема  ;)  )

Редактирано от Фичо
Връзка към коментар

 

 

 

(може би е добре някой мод да отсече косматото клонче то тази тема  ;)  )

 

Имаш предвид Бегемот? :)

 

 

Нямам за цел да обиждам никой,просто ми е чудна тази мода и защо печели толкова последователи. :)

Редактирано от Мари Николова
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

14045926_935652179891421_205961921213870

 

В Северна Америка се счита, че имаш алкохолен проблем ако надвишаваш 2 drinks седмично (под това да се разбират две бири, две чаши вино или два шота [около 28 гр.] концентрат). Две от които и да е от тези, а не по две от всичко. Това ми го каза GP-то съвсем сериозно, не е виц.

Редактирано от FlyTraveler
  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Имаш предвид Бегемот? :)

 

 

Нямам за цел да обиждам никой,просто ми е чудна тази мода и защо печели толкова последователи. :)

Не са чак толкова много - само най-мързеливите и то без гаджета/жени

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

00000_marx_engels.jpg

 

Дюк може да не е осъществявал близък контакт с брадати мъже лично, но с живота и творчеството им - о, да! О, ДА! ДА, ДА и ДА!!! :D :P

 

(В случая става дума не за ИДИЛ, а за ИДИаЛ)

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

00000_marx_engels.jpg

 

Дюк може да не е осъществявал близък контакт с брадати мъже лично, но с живота и творчеството им - о, да! О, ДА! ДА, ДА и ДА!!! :D :P

 

(В случая става дума не за ИДИЛ, а за ИДИаЛ)

 

Може би съм разказвал, но при първото ми посещение в Лондон през 1992 г., бях заведен на любимата улица на Маркс и Енгелс. Намира се в Сохо и е има-няма около пет-шестстотин метра дълга. За сметка на това по цялото и протежение има пъбове. Буквално излизаш от един, за да влезеш в съседния. В много от тези пъбове има снимки на двамата, а мълвата гласи, че вечер след работа Маркс и Енгелс имали обичай да минават за по едно през всеки един пъб на улицата. След това оцелелият пишел следващата глава на "Капитала". Очевидно Маркс е бил по-държелив от двамата щом неговото име стои на корицата на книгата... :lol:

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Това(с пъбовете) пък ме подсети за Старото Арменско кафене в София, намирало се някъде на мястото на днешен ЦУМ, То пък сега трябва обяснявам що е ЦУМ на младежта, ама няма. Та естествено прочутият собственик бил арменец и предлагал най-евтиното кафе в София. Даже Яворов и пр. комити и поети са го пили там. Та моят колега говори за 39 година.

Влиза в кафенето пътник явно не софиянец. Пита: - Да ми кажете къде е Иван Вазов, улицата да ме упътите? А Арменецът:

- А сядай, сядай пийни едно кафенце, ей сега беше тук. До час ще се върне, сядай тук.

- Ама как така ще се върне, той е умрял!?! вика пътникът

- Ауу, кога бе, тоз хубав човек. Тц, тц, тц, нищо де ти пийни едно кафенце за Бог да прости.....

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

В Северна Америка се счита, че имаш алкохолен проблем ако надвишаваш 2 drinks седмично (под това да се разбират две бири, две чаши вино или два шота [около 28 гр.] концентрат). Две от които и да е от тези, а не по две от всичко. Това ми го каза GP-то съвсем сериозно, не е виц.

 

Това за мен е странно и нелогично, ако не изпитваш нужда да пиеш и пиенето не пречи на всекидневнието ти, това не би трябвало е да е проблем.

Ето какво намерих за US https://www.niaaa.nih.gov/alcohol-health/overview-alcohol-consumption/moderate-binge-drinking(умерена употреба на алкохол - 2 напитки на ден за мъже.) 

Връзка към коментар

Това за мен е странно и нелогично, ако не изпитваш нужда да пиеш и пиенето не пречи на всекидневнието ти, това не би трябвало е да е проблем.

Ето какво намерих за US https://www.niaaa.nih.gov/alcohol-health/overview-alcohol-consumption/moderate-binge-drinking(умерена употреба на алкохол - 2 напитки на ден за мъже.) 

 

Никъде не съм написал, че е логично или, че съм съгласен с това твърдение :) Написах "Северна Америка", защото ставаше дума за канадско GP, но мисля, че разликата със САЩ не е съществена. Разликата с българските представи за нормално пиене обаче е стряскаща, като точно това до някаква степен квалифицира поста и за тази тема :) :)

 

За мен лично мерилото човек да няма зависимост е ако може да не пие примерно един месец изобщо алкохол и това да не му се отразява на психиката. :) :) Непреченето на всекидневието и работата не е надеждно мерило, точно постоянното ниво на алкохол държи алкохолика работоспособен (до време де...) :) :) :)

 

 

Редактирано от FlyTraveler
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

За мен лично мерилото човек да няма зависимост е ако може да не пие примерно един месец изобщо алкохол и това да не му се отразява на психиката. :) :) Непреченето на всекидневието и работата не е надеждно мерило, точно постоянното ниво на алкохол държи алкохолика работоспособен (до време де...) :) :) :)

 

Излиза, че по техните мерки стандартната ми скорост е около 2.5 седмици в час...

 

Та в тоя ред на мисли - каква е разликата между камилата и шопа? Камилата може да работи един месец без да пие, а шопът може да пие един месец без да работи...

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
Железопътна катастрофа. От релсите е излязъл специален влак с депутати. Пристига спасителен отряд и намират всички депутати погребани от местните жители.

- Какво стана, бе? Всичките ли бяха мъртви? - пита шефът на отряда.

- Да! Е, някой се опитваха да ни убедят, че са живи, ама нали ги знаете депутатите - винаги лъжат .....

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Радослав
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.