Прескочи до съдържание

Хумор


Препоръчани мнения

- Свободна ли сте тази вечер? - обръща се един клиент във фризьорския салон към маникюристката.


- Идея си нямам - отговаря тя - питайте мъжа ми който сега ви бръсне...

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Може ли да ме ограмотите? Кой е тоз будител дето го цитирате и защо е смешно. Сеньорът Есщобар.

Пабло Ескобар е най-сериозният "конкурент" на Паулу Коелю за Facebook "мъдрости", а иначе със сигурност знаеш, че истинският Пабло е бил колумбийски наркобарон, известен като съвременен "Робин Худ".

Редактирано от chandni
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Разговор между колеги:

- Значи сутрин, като ми звънне будилника, направо ми се струва, че са ме застреляли...

- И ти кво, скачаш ли?

- Не бе, лежа като убит..

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

От стената на една позната във Фейса :biggrin:

Размотаваме се с мъжа ми бая време в един огромен комерсиален център Bonaire. Зяпам, меря, умувам... По едно време той ми изчезна. Звъня му бясна да го питам къде се заби. И той :
     – Скъпа, спомняш ли си оная бижутерия, дето се набутахме веднъж и на теб страшно много ти хареса един пръстен с диаманти...?! Тогава не можех да си го позволя, но ти обещах, че един ден ще ти го купя...
Господи! Сърцето ми започна да бие учестено, пулса ми скочи на 240, щях да подскоча до небето. Тоя банка ли е обрал, или го е ударила лотарията...?! Но запазих спокойствие и хладнокръвно и небрежно му отговорих:
    – Да, ми амор! Разбира се, че се сещам!!!
   – Ами, аз седнах да гледам мача на Барса в бара срещу бижутерията...

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 22
Връзка към коментар

Obsessed Mothers

A psychiatrist was conducting a group therapy session with four young mothers and their small children...

"You all have obsessions," he observed.

He turned to the first mother and said, "You obviously have an obsession with food. You've even named your daughter Candy." 

He turned to the second Mom. "Your obsession is money. And it manifests itself in your child's name, Penny," 
He turned to the third Mom. "Your obsession is alcohol. Again, it manifests itself in your child's name, Brandy." 
At this point, the fourth mother got up, took her little boy by the hand and whispered, "Come on, Dick, let's go".

:biggrin:
Редактирано от Фичо
  • Харесвам 15
Връзка към коментар

Господи, имам проблем!



- Какво има, Ева?



- Ами много съм ти благодарна за всичките блага, които си ми дал, но въпреки това не съм щастлива.



- Защо?



- Самотна съм, Господи.



- Добре, Ева, в такъв случая ще ти създам мъж.



- Мъж? Какво е това?



- Създание, изтъкано от противоречия - той ще лъже, ще мами, ще бъде високомерен и горд. Но ще бъде и много силен, бърз и ще ловува за теб. Ще задоволява твоите физически нужди, но ще се държи много детски, наивно и глуповато, така че винаги ще има нужда от съветите ти.



- Звучи добре - казала радостно Ева - но къде е уловката?



- Ами, ще го създам при едно условие.



- Да?



- Както казах, той ще е много горд и самовлюбен, затова нека го оставим да си мисли, че той е създаден пръв. Това ще бъде нашата малка тайна...казвам ти го като жена на жена...

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Добре де, айде малко да реабилитираме блондинките  ;)  :) 

Блондинка влиза в банка на Уол Стрийт в Ню Йорк, и се насочва към служителя по заемите. Казва, че ще пътува по бизнес до Европа за две седмици, и иска заем от $5000. Банковият служител иска някаква гаранция за заем от такъв размер.

Русокосата предлага да остави за залог чисто новия Ролс Ройс, паркиран на улицата пред банката. Служителя се съгласява, отпуска заема, взема ключовете на колата и я откарват в подземния гараж на банката.

Всички в банката се смеят на акъла на блондинката, заложила кола за $250 000 за заем от $5000.

След две седмици тя идва отново. Блондинката влиза в банката, насочва се към служителя по заемите ...връща заема заедно с лихвите, възлизащи на $15.41 и си взема ключовете на колата.
Служителя и ги подава и й казва:

- Госпожице, нашата банка е щастлива, че Ви помогна във Вашия бизнес, и се надяваме да работим заедно отново в бъдеще, но сме малко учудени. Когато вие си тръгнахте ние проверихме, и се оказа, че сте мултимилионер. И се чудим, за какво са ви тези $5000?

А блондинката отговорила:

- А къде другаде в Ню Йорк мога да паркирам лимузината си за две седмици срещу $15, и да съм сигурна, че ще я намеря недокосната като се върна?

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 19
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • stanislavpp
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.