Прескочи до съдържание

Хумор


Препоръчани мнения

От "Samsung" обявиха, че на добилия напоследък печална популярност техен модел леко ще му променят наименованието - вече ще бъде "Galaxy Note 787" ;)

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Баба Гица на смъртно легло...

Лежи Баба Гица,обиколила почти целия свят със самолети,с камион,на стоп и два промо билета от лилавите в задния джоб.Приятелките и средна възраст 82 години дошли да я изпратят.

"Баба Гицоо,повдигни се малко,дошле сме да те видим,да си похортуваме"

Баба Гица мълчи.

"Баба Гицо,млекце сме ти донесли от бялата крава дето летоска се отели,вземи се повдигни малко,отпии."

Баба Гица мълчи и хърка предсмъртно.

"Баба Гицо,ракийка една глътка пийни,домашна дюлева".

Баба Гица не отлепя.Лежи..,ще мре.

Жените си говорят:"Дошли сме баба Гица да изпратим,но тя си отива,не чува какво и говорим.Да си поговорим за хубавите младите години.- Да си поговорим,съгласиле се жените.Е кажете ,жЕни за най-хубавото от наште младини?Една промълвила:"

Помните ли Дядо Киро,от съседното село какво кересте имаше?Е те толко голямо,като цепеницата до огъня"

Баба Гица с последни сили се понадигнала от постелята и промълвила:

"Жениии,пОвдигнете ме да га видя,бе" 

Редактирано от cumalissa
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Френско мъжко списание обявява конкурс сред читателите си за най-оригинално описание на начина, по който започват деня си. Първото място спечелил авторът на следното произведение: "Ставам, закусвам, обличам се и се прибирам вкъщи."

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Полет на WizzAir. София - Буве(Париж). Самолета претъпкан и пълен с кифли и превземки. До мен седи странна двойка. Той - средностатистически българин - тя с вид на средностатистическа чалгаджийка. Светва лампата за колани и и турболенцията раздрусва.

- Ох, много друса тоя самолет, ще пукна - казва тя.

- Така е мило. Ще мине ей сега.

- Защо друса толкова-а-а-а - казва тя раздразнена и отегчена минути по-късно.

- Защото това е евтин полет! Нямат пари да минават по хубавите въздушни пътища и вземат третокласните, за да е по-евтино! - отговаря мъжа със саркастичен тон и присмех в гласа (очевадна шега)

- О-о-о да, не се бях сетила! - тросва се тя прозряла защо друса.

Аз това съм го чувала съвсем реално от една бизнес дама, която пътува често. С евтините авиокомпании много друса, с другите - не! Т'ва е положението.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Забележка във бележника на ученик:
- Вашият син обича всички момичета и постоянно ходи да ги прегръща. Вземете нужните мерки!
Отговор на майката:

- И при баща му го има същия проблем. Ако намерите решение - обадете ми се! :) 

Редактирано от Ivanpopov19944
  • Харесвам 9
Връзка към коментар
За мъжете работохолици

 

Според последните изследвания:

 

10% от жените са правили секс с непознат, когото са срещнали преди по-малко от час.

20% от жените са правили секс на неочаквани места.

36% от жените обичат да се разхождат голи.

45% от жените обичат тъмни мъже със сини очи.

46% от жените са пробвали анален

 секс.

70% от жените предпочитат да правят секс сутрин.

80% от жените не са правили секс с друга жена.

90% от жените искат да правят секс в гора.

99% от жените никога не са правили секс в офиса.

 

Какъв е изводът? От гледна точка на статистиката е много по-вероятно да правиш анален секс с гола непозната, която си срещнал да се разхожда рано сутринта в някоя гора, отколкото в края на работния ден в офиса.

 

В такъв случай, защо висиш до толкова късно в офиса, така или иначе от това нищо добро няма да излезе?
  • Харесвам 18
Връзка към коментар

Не обичам лафа "аз го знам по друг начин", ама ето

 

На вратата на тайна квартира се чука

- Серьожа, ето тъй?

- Я, я

- Проходи, проходи

- Я, я! (Ja, ja)

 

По-добре се разказва, отколкото написан...

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

- Вие за подстригване ли сте?
- Не, дойдох да прочета това списание ''Ева'' от 2011-та.

______________________________

 

Свидетели на Йехова, позвънили на вратата на пиян професор по философия, приеха исляма още на стълбището.

_________________________________

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Фирма производител на сейфове обявява конкурс за касоразбивачи. Наградата е 1 млн. долара, а ги получава този, който отвори последния модел сейф, произведен от фирмата за пет минути и при това на тъмно.
Явяват се три групи касоразбивачи – американска, немска и българска.
В една стая слагат сейфа, наградата е заключена вътре. Пускат американската група. Гасят лампата. След пет минути я запалват.
Американската група е отворила едната ключалка на сейфа.
Втори влизат немците. Гасят лампата, палят я след пет минути – немците са отворили две ключалки на сейфа.
Последна влиза българската група. Гасят лампата, светват я след пет минути – лампата не се запалва.
Глас от тъмнината:
– Пешо, да ти еба и номерата. Не ти ли стига, че прибрахме милиона, за к`во по дяволите ти е тая крушка, бе…

__________________________________________

  • Харесвам 12
Връзка към коментар

В това второто няма нещо странно, от край време се ползва холандско семе за засяване на картофи в България, още преди ЕС :)

 

Това че семето е евентуално от Холандия, означава ли, че произходът на картофите е от Холандия?

Връзка към коментар

Това че семето е евентуално от Холандия, означава ли, че произходът на картофите е от Холандия?

 

Предполагам това се има предвид. Не ми се влиза хич в регулациите и терминологията :)

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   4 магеланци

    • Мрън
    • maiags
    • Джимбо
    • nadia
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.