Прескочи до съдържание

Хумор


Препоръчани мнения

Trump-Lego-Box.png

Този е слаба ракия! Единственият, който успешно може да изгради, а след това да събори стена, се казва Роджър Уотърс... ;)

 

post-53-0-49950500-1485635025.jpeg

Редактирано от Duke
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Събрание на риболовното дружество. Говори председателят:

- Наближава зимният риболов. Колко водка ще вземем? По-миналата година взехме по бутилка на човек-загубихме въдиците. Миналата взехме по две - загубихме автобуса. Какво предлагате?

Излиза един риболовец:

- Предлагам тази година да вземем по три, но да не вземаме въдици и да не слизаме от автобуса! beer.gif

Редактирано от Емика
  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Седи си руската салата в стомаха на Петров. По едно време пристига една водка:
- Здрасти, аз съм първата водка на Петров, а ти коя си?
- Аз съм руската салата!
След малко пристига втора водка, и казва:
- Здрасти, аз съм втората водка на Петров, а ти коя си?
- Аз съм руската салата!
И така нататък, идва десета водка и казва:
- Здрасти, аз съм десетата водка на Петров!
- Абе, я да изляза аз, да го видя кой е тоя Петров, бе?

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Новият президент е военен пилот и отиде с военен самолет в Брюксел. Добре, че не избрахме танкист...

А представяш ли си да беше парашутист...?  :lol:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Психиатър скучае в кабинета си. Вратата се отваря и вътре на четири крака пропълзява човек. Лекарят, радостно: - Я да видим, какво си имаме тук - гущерче, или костенурче?! - Не, докторе, електротехникът съм - да ви оправя кабелите!

 

 

Две баби пред блока нищят клюки: – Ти знаеш ли, че синът на Георгиев станал гинеколог. – А, верно ли? Баща му също беше. – Да, да. Дядо му като се замисля и той, па и чичо му… След минута мълчание: – Не се нагледаха тия, ей!…

 

 

Жена се вози в такси и се обръща към шофьора: – Господине, бихте ли ми спрели ей там... до онова котараче?! Шофьорът: – До предните или до задните лапички, госпожо?

 

 

Плашат хората със снежен апокалипсис. Да пробват с края на интернет, да видят к'во е паника.

 

 

Вече не се правя на принц. Одъртях и помъдрях. Докато стигна до спящата принцеса, вече исках свинарка с казан за ракия и два декара сини сливи...

 

- Моше, вярно ли си дал на крадците всичкото злато и пари? - Ами да, завряха ми поялник отзад, сложиха ми ютия на топките, и ги включиха в контакта. – И ти? Веднага ли ги даде? – Е не бe, да чакам да се навърти и сметка на електромера ли?..

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 27
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.