Прескочи до съдържание

Хумор


Препоръчани мнения

“Здравейте!

 

Искам да кажа на всички които търсят работа и все не намират, ще ви кажа, че сте мързеливи. Работа колкото искаш. Ето, давам пример със себе си. Скоро започнах работа в склад. Работата не е тежка и не се изисква много от мен. Ето моите задължения накратко:

В 06.00 часа трябва да съм почнал да правя заявките за деня, не са много, около 150 броя. Като ги направя трябва да ги изкарам от склада и да ги натоваря, после идват два, три тира със стока които трябва да разтоваря и подредя в склада. Не обядвам, защото не ми стига времето и съм страшно благодарен на шефа си, че ме засипва с работа. Така пестя от пари за обяд. Следобед паля служебния бус и започвам да разнасям допълнитени поръчки. После като се прибера в склада, почиствам, измивам навсякъде и подреждам склада. Към 18.00 часа  шефа ми дава колата му и отивам да взема децата му от училище и детска градина. Като ги прибера, отивам да му напазарувам от близкия супермаркет. На връщане взимам и жена му от козметичния салон  и я прибирам вкъщи. Разбира се качвам и покупките, все пак съм джентълмен. После се връщам до склада, заключвам към 21.00 часа и си тръгвам щастлив и доволен. Шефа ме осигурява на минималната заплата, а ми дава 200 повече от нея. Какво благородство от този човек. Ще съм му верен до гроб! Дори в събота ме освобождава в 17.00 часа. В Неделя в 14.00 часа. Благодарение на него вече не близвам алкохол, защото често ходя да го прибирам през нощта от кръчми с колата. Свят човек ви казвам. Какъв късмет извадих с този човек. А вие не се оплаквайте, че няма работа! Има, просто вие сте мързеливи!


P.S. Дори шефа обеща да ме води на вилата му да леем бетон, като съм почивка. Каква чест, какво доверие! А вие мързелувайте! “

 

 

 

 

 

IMG_2412.jpeg.c9e8fed9231b5ee51216dab576e060cf.jpeg

  • Харесвам 2
  • Смея се 9
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   3 магеланци

    • Taliana
    • iaia_mama
    • boogy83
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.