Прескочи до съдържание

Bulgaria Air - София - Будапеща, 147 евро


Препоръчани мнения

Авиокомпания: Bulgaria Air


Маршрут:: Sofia - Budapest


Цена:: 147


Валута: €

Примерна дата на излитане:: 24.06.2013


Примерна дата на връщане:: 27.06.2013


Сайт за резервиране:: Trip.bg


Период на резервация:: today

Т.к. прочетох, че България ЕР пуска директни полети София - Будапеща - веднага потърсих билети на техния сайт - няма я Будапеща в падащото меню. Цената на сайта им е обявена 172 Евро.

 

С помощта на Скайскенера, веднага ми излязоха билети чрез Trip.bg и Tripsta - на цена двупосочен от 147 Е, т.е. 288 лева.

Резервирах веднага за първия полет на 24 юни - понеделник с дата на връщане - 27 юни - четвъртък.

 

 

Още по-добре ако има навити тук от форума, може да си направим бързо една среща в Будапеща.

Бързо разграбвайте билетите.

 

 

 

 

 

Bulgaria Air

14:10 SOF  14:20 BUD  direct1h 10

15:05 BUD  17:15 SOF direct1h 10

Редактирано от niki_m
Връзка към коментар

Супер цена, особено за лятото. Ще редактирам заглавието да я поставя там. 

 

Но не е много за импулсивна покупка. Може и да се мерна за компания де, ако излезнат читави билети от тук :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Часовете са удобни, цената също е повече от изгодна през Трип.бг - само 288 лв /147 E/, вкл. всичко без скрити такси и освен това - първи полет по линията - изобщо и не се замислих. А като се има предвид, че на сайта air.bg е обявена цена от 172 Е, т.е. с почти 100 отгоре, какво да се колебая? 

Редактирано от niki_m
Връзка към коментар

Тази цифра ми изглежда зашеметителна!

Два пъти си взимах билет до там за по 16 лева в посока. :(

Да де, с Уиз, ама....

Е, Уиз са в историята по тази линия за момента.

Цената за редовна авиокомпания към състоянието на пазара от България, както и факта, че са летни дните си е направо попадение.

Връзка към коментар

Дам, не трябва да гледаме в абослютна стойност. Като за лятна цена по монополна линия е супер, иначе и аз така като видя трицифрени цени до Ню Йорк махвам с ръка, човещинка :)

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Тази цифра ми изглежда зашеметителна!

Два пъти си взимах билет до там за по 16 лева в посока. :(

....иначе и аз така като видя трицифрени цени до Ню Йорк махвам с ръка, човещинка :)

 

Разглезихте се ей, мноооо-го се разглезихте bigsmile.gif

Редактирано от Фичо
Връзка към коментар

Абе така си е, поразглезихме се...До Неапол за 23 лева бях намерила през февруари двупосочен, ама за Будапещата си бяха баш лятото- насред юли. Цени над 100 в двете посоки големи ми се виждат. ;) :D

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Няма що, егати набутването е 300 лв за Буда. :D  За тези пари направихме 20+ полета без багаж :).  Още ли има хора, които не са били миналата година по 5-6 пъти с розовите?! Направо си беше трансферно след едно клубче или диско. :)

Връзка към коментар

Отделих спора за цените на нискотарифните и традиционните в отделна тема, тук: http://magelanci.com/topic/313-%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%BE%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%84%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D1%81%D1%80%D0%B5%D1%89%D1%83-%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/

 

Да сме по-прегледни :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.