Прескочи до съдържание

Подръжка на flightmemory.com


Препоръчани мнения

По подобие на поленцето за flightdiary.net, което показва под профилната снимка линк към статистиката на всичките ви полети, които сте въвели там, вече има и подръжка за flightmemory.com, които предлагат подобна услуга. 

 

Определено смятам flightdiary за далеч по-привлекателният тракер, особено във визуално отношение, но доста хора ползват flightmemory отдавна, за това не е редно да ги дискриминираме!

 

Кликвате върхи профил името си, отивате на "Настройки" и от там в категорията лична информация попълвате потребителското си име от flightmemory. 

 

2013-04-21_17-33-14.png

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Айде и openflights.org вече се поддържа. Всички да са доволни! :)

 

Между другото, дори да имате профил в повече от един сайт силно препоръчително е да попълвате само едното поленце, иначе става много дублиране на информация. Просто отбележете любимия си :)

 

Освен това приемам идеи за други гениални поленца, които да включим вляво. Посетените държави и тракера на полети мисля, че се приемат доста добре, но определено можем да измислим и друго, с което да се похвалим :)

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Забелязвам, че доста хора си пишат форумния юзернейм в полето за flightdiary, без да имат акаунт там, което води до мъртъв линк. На този етап не знам как да разрешим проблема, така че ще им редактирам профила ръчно, надявам се няма да се сърдят :)

Връзка към коментар

Гоше,искам да те питам,аз мойте над 20 полета с всякакви военно-транспортни самолети от всякакъв размер мога ли да ги отбележа?А полетите на Блекхоук и Чанук?Или само цивилните?Малко изпадам в неравностойно положение :D .

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Гоше,искам да те питам,аз мойте над 20 полета с всякакви военно-транспортни самолети от всякакъв размер мога ли да ги отбележа?А полетите на Блекхоук и Чанук?Или само цивилните?Малко изпадам в неравностойно положение :D .

 

Подозирам, че няма тракер като за теб, ма може да се опиташ. А ако няма тракер няма нищо лошо да ни ги разкажеш и да ни ги снимаш, ако генералството позволява :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Подозирам, че няма тракер като за теб, ма може да се опиташ. А ако няма тракер няма нищо лошо да ни ги разкажеш и да ни ги снимаш, ако генералството позволява :)

Ами ще се разровя из архивите за няколко снимки мое производство.Генералите никой не ги пита-те война не водят.Пушечното месо сме ние,така че няма дерт.Много яко е като се качиш посред нощ на самолет или хеликоптер и се опиташ да си направиш снимка,а братята американци подскачат до небето от притеснение,защото светкавиците се виждали от далече и ставаме потенциални мишени.Ама май ще трябва и за това да пускам пътеписче.Много писане ми се насъбра.Надявам се на малко търпение,ама може и да ви е интересно.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз си мисля, че нищо не ти пречи да си ги въведеш, нищо че нямат авиокомпания и номер на полета. 

Аз така имам полет над Наска въведен.

 

Може би с летищата ще ти е трудно.

Връзка към коментар

Ами ще се разровя из архивите за няколко снимки мое производство.Генералите никой не ги пита-те война не водят.Пушечното месо сме ние,така че няма дерт.Много яко е като се качиш посред нощ на самолет или хеликоптер и се опиташ да си направиш снимка,а братята американци подскачат до небето от притеснение,защото светкавиците се виждали от далече и ставаме потенциални мишени.Ама май ще трябва и за това да пускам пътеписче.Много писане ми се насъбра.Надявам се на малко търпение,ама може и да ви е интересно.

 

светкавицата важи до 10м макс :) не прави зорлем рискове сл път ;)

 

 

иначе във флайтмемори има следната възможност:

 

Your unique airports

If you happen to fly to a small airport, heliport (or just happen to be so rich that you have your own airport or heliport in your backyard) which is not listed as an "official" airport, you may enter the information here.

 

Most user will not need this page as the airport database has over 10,000 airports around the world. If you find we are missing an airport with an IATA/ICAO (3letter/4letter) code please please contact us.

Връзка към коментар

светкавицата важи до 10м макс :) не прави зорлем рискове сл път ;)

 

 

иначе във флайтмемори има следната възможност:

 

Your unique airports

If you happen to fly to a small airport, heliport (or just happen to be so rich that you have your own airport or heliport in your backyard) which is not listed as an "official" airport, you may enter the information here.

 

Most user will not need this page as the airport database has over 10,000 airports around the world. If you find we are missing an airport with an IATA/ICAO (3letter/4letter) code please please contact us.

Благодаря ти,hendy.Сега ако ми кажеш и как да попълня полет с американските военно въздушни сили между Кандахар и Баграм с транспортен самолет Херкулес 130

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

KDH - кандахар

OAA - баграм (военно)

 

полето за самолет е със свободен текст, можеш да попълниш, че си летял и с трабант, ще ти повярват :) :) :)

същото важи и за полето за авиокомпания - можеш да напишеш каквото искаш

Връзка към коментар

Нали се сещаш за вица с японския професор и студента дето обяснявал точно кога, колко и какви поражения имало в Хирошима. Та поименно колега :)

А Херкулеса побираше и от големите танкове, нали така?

Връзка към коментар

Нали се сещаш за вица с японския професор и студента дето обяснявал точно кога, колко и какви поражения имало в Хирошима. Та поименно колега :)

А Херкулеса побираше и от големите танкове, нали така?

За съжаление Херкулесите ги ползват само за пренос на товари и хора.Това е най-масовият транспортен самолет във въоръжените сили на Сащ.Иначе танковете основно с C-5,понякога използват и C-17 Globmaster.Аз съм летял най-много на C-17,ама и доста полети имам на Херкулес 130

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

KDH - кандахар

OAA - баграм (военно)

 

полето за самолет е със свободен текст, можеш да попълниш, че си летял и с трабант, ще ти повярват :) :) :)

същото важи и за полето за авиокомпания - можеш да напишеш каквото искаш

Благодаря отново,бая писане ме очаква значи :D  :D  :D .Имам още едно въпросче(дано не ти омръзна).Следния полет Сараево-Неапол-Прищина-София,на четири ли трябва да го разделя или....?

Връзка към коментар

Благодаря отново,бая писане ме очаква значи :D  :D  :D .Имам още едно въпросче(дано не ти омръзна).Следния полет Сараево-Неапол-Прищина-София,на четири ли трябва да го разделя или....?

 

всеки полет е сам за себе си :)

Връзка към коментар

Аз си мисля, че нищо не ти пречи да си ги въведеш, нищо че нямат авиокомпания и номер на полета. 

Аз така имам полет над Наска въведен.

 

Може би с летищата ще ти е трудно.

Започнах да ги въвеждам,ама стигнах до задънена улица.Имам полет от Кувейт до Балад(военно-въздушна база Анаконда)Ирак.От там с хеликоптер до Ашраф и след 6 месеца обратния път.Никъде не открива Балад като летище,а като се опитам да го въведа като "unique airports"ми иска да въведа и координати по Екватор и Гринуич.Аз съм малко от военните индианци :D  :D  :D ,намерих му координатите-ама не мога да ги въведа

Връзка към коментар

въведи в двете полета:

33.938803

44.365082

 

 

а в краен случай, може и без тях:

If you do not know the coordinates or have problems entering these, you can leave the corresponding field empty.

Редактирано от hendy
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.