Прескочи до съдържание

Купих билет, а полета го няма в разписанието


Препоръчани мнения

Здравейте


Купих билети от София до Катания през Малта с Еър Малта от сайта МyHellas.com. Днес изпращах на летището в София и видях, че тези полети са само в понеделник, а моите билети са за петък 26.09. Писах на AIRMalta и на MyHellas, но още чакам отговор. Възможно ли е да са отменили полетите и да са ме уведомили и какво мога да очаквам?

Връзка към коментар

Не  разчитай 100% на информацията на сайта на летище София. Много пъти имат пропуски. Сайтът на Еър Малта също е непостоянен.

По-добре провери в https://www.checkmytrip.com/cmt/apf/cmtng/index?LANGUAGE=GB&SITE=NCMTNCMT#cmtng/home

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Кога го купи този билет през Myhellas? Повече от месец не генерира полети.  

 

Ер Малта  използват  Sabre. Привери на  https://www.virtuallythere.com/new/login.html

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Аз бих опитала и на сайта на летище Малта в разписанията на пристигащи и заминаващи. Така поне ще видиш дали полета е в разписанията.

Връзка към коментар

За жалост са махнали полетите в ден петък. Това е според летище София.

 

21:55  Ер Малта KM782 Малта 1 . . . . . .     31.03.14 - 20.10.14

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Полетът е отбелязан на сайта на летището в Малта и го има до октомври. дано всичко да е наред!

Да през Атина е КМ 0781

само че е в 6:00 сутринта

имам връзка за Катания около 17. skyscaner-а още го изкарва като наличен

Връзка към коментар

Съвсем оплесках търсенето - мисля за 26.09, пиша 29.09...

И аз се бях видяла в чудо, но с полетите на Air Italia - резервацията я намирам само в руската версия на сайта, с пък до нея стигнах единствено през някакъв форум, в който бяха разнищили проблема.

Редактирано от Надя
Връзка към коментар

PNR кода е това, което прилича на XHG78K например, от 6 знака трябва да е. 

 

Съветвам те да не чакаш имейли, а направо да се обадиш по телефона. myhellas спряха продажбата на билети и не знам до колко предлагат някакво клиентско обслужване в момента, те са тези които би трябвало да ти се обадят при промени в графика. 

 

Ето това е телефона, според сайта на летище София: http://www.sofia-airport.bg/pages/content.aspx?lm01=105&lm02=90

 

телефон: (02) 933 1033; 1055

факс: (02) 933 1040

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Докладвам:

Ер Малта потвърдиха полета за петък. Надявам се всичко да е ОК.

За първи път ми се случва такова нещо - не че много опит имам, но все пак.

Благодаря на всички! Ще разкажа, когато се върна :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да, с билетите няма проблем, много трудно се отменя вече веднъж издаден билет. Проблема, до колкото може да го има в твоя случай, е че при промяна на графика агенцията трябва да те информира и да ти предложи варианти, и когато тая агенция не съществува вече е малко проблем :) Радвам се, че всичко изглежда наред. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Продължавам с доклада:

MyHellas ми отговориха на писмото и потвърдиха пътуването като отново ми изпратиха елекронните билети и пояснение как да ги ползвам :) .

Стискате палци. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.