Прескочи до съдържание

Промоция на Emirates


Препоръчани мнения

Между 1 и 30 септември, Emirates Airlines предлага до 70% по-ниски цени за полети  до над 50 дестинации. 

 

Пътуването може да започне между 15 септември и 31 март 2015г.

Тръгването е от Истанбул.

Дестинации и най-ниски цени може да видите в таблицата по долу, с включени летищни такси.

 

 Икономична класа

 

Дубай DXB 423 €

 

Аман AMM 411 € АЗИЯ

 

Куала Лумпур KUL 439 €

 

Пекин BJS 476 €

 

Сеул SEL 530 €

 

Манила MNL 545 €

 

Хонг Конг HKG 548 €

 

Джакарта JKT 560 €

 

Шанхай SHA 582 €

 

Сингапур SIN 596 €

 

Хо Ши Мин SGN 621 €

 

Банкок BKK 631 €

 

Пукет HKT 631 €

 

Осака OSA 850 €

 

Токио TYO 851 €

 

Исламабад ISB 419 €

 

Карачи KHI 419 €

 

Лахор LHE 419 €

 

Кабул KBL 440 €

 

Пешавар PEW 474 €

 

Сиалкот SKT 474 €

 

Мумбай BOM 475 €

 

Дака DAC 488 €

 

Делхи DEL 598 €

 

Бамгалор BLR 616 €

 

Ченай MAA 618 €

 

ИНДИЙСКИ ОКЕАН

 

Коломбо CMB 525 €

 

Малдиви MLE 740 €

 

Сейшели SEZ 793 €

 

Мавриций  MRU 888 €

 

АВСТРАЛИЯ/ НОВА ЗЕЛАНДИЯ

 

Аделаида ADL 811 €

 

Пърт PER 838 €

 

Мелбърн MEL 856 €

 

Бризбейн BNE 860 €

 

Сидни SYD 958 €

 

Окланд AKL 1 114 €

 

АФРИКА

 

Хартум KRT 435 €

 

Кайро CAI 436 €

 

Найроби NBO 453 €

 

Дар Ес Салаам DAR 461 €

 

Хараре HRE 500 €

 

Йоханесбург JNB 510 €

 

Дърбан DUR 562 €

 

Лагос LOS 564 €

 

Дакар DKR 596 €

 

Луанда LAD 679 €

 

Лусака LUN 712 €

 

Акра ACC 747 €

 

СЕВЕРНА АМЕРИКА

 

Ню Йорк NYC 751 €

 

ЮЖНА АМЕРИКА

 

Сао Пауло GRU 783 €

 

Буенос Айрес EZE 868 €

 

Рио Де Жанейро GIG 984 €

 

Куала Лумпур, Хараре, Лусака, Найроби и Дар ес Салаам според мен са супер оферти, такива цени не съм виждал до момента.

 

Това го видях на страницата на представителя на Emirates за България, не слагам линк, защото не съм сигурен дали не е българска туристическа агенция. Всеки може да си ги намери на Гугъл или пък да рови на сайта на Emirates, както и на многобройните портали. Не съм търсил никакви билети, просто един приятел ми препрати таблицата по мейл.

Редактирано от FlyTraveler
Връзка към коментар

Т.е. това са цените С намаленията?! Бахти смеха, дано да е някоя шега... 

 

Ами явно представителите им в България преиграват (за - 70%), но както написах, до някои африкански дестинации (Лусака, Хараре, Дар ес Салаам, Найроби), аз лично никога не съм виждал по-ниски цени. Куала Лумпур за 440 евро с Emirates също е много евтино.

 

Не съм имал време да ги търся полетите, ако е някой трик, направо трийте темата.

Връзка към коментар

E, нека си стои, просто при втори поглед, може би наистина само това което цитираш са офертите...аз тука повече от 10 процента, и то САМО на определени полети не виждам, за повече не може и дума да става. Хубавото е, че се хваща сухия сезон, и може да се уреди некое Килиманджаро (каквито планове имам), или малко да опънеш краците на Занзибар за малко по-нормални цифри.. 

Редактирано от Plovdivian
Връзка към коментар

E, нека си стои, просто при втори поглед, може би наистина само това което цитираш са офертите...аз тука повече от 10 процента, и то САМО на определени полети не виждам, за повече не може и дума да става. Хубавото е, че се хваща сухия сезон, и може да се уреди некое Килиманджаро (каквито планове имам), или малко да опънеш краците на Занзибар за малко по-нормални цифри.. 

 

Краткият сух сезон :) , но все пак относително сух сезон :) Найроби според мен е големият хит, нещо на сайта на Emirates обаче ми даде "Can not price this option" или подобно като търсих за едни дати през Януари. Чудесно време за северните паркове в Кения - Самбуру и Меру (и не само), а там също си имат Суахили крайбрежие за плаж.

Редактирано от FlyTraveler
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Повтарям, ако е някаква партенка или рекламен трик, просто изтрийте темата или поне някой модератор да направи заглавието на "Промоция на Emirates", че аз не мога да го сменям.

Връзка към коментар

Сега пробвах IST - KUL за 11 Февруари с връщане на 25 Февруари и излиза 440 евро (на сайта на Emirates).

 

За 440 евро човек може да лети с А380 до Куала Лумпур за високият сезон в района. Тръгване от Истанбул.

Редактирано от FlyTraveler
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И аз освен Куала Лумпур не виждам нещо вълнуващо макар и дотам цената да не е с wow ефект.

Готиното е А380.

 

Обикновенно най-сериозните намаления ги пускат за бизнес класата и вероятно там имат нещо на -70% да оправдаят рекламата.

Връзка към коментар

Тия дни имаше и може би още да има Брюксел-Занзибар на 300 евро , Германия- Уганда на 405 евро , та и африканските опции не са кой знае какво.

 

Ето и други :

 

 

 

http://travel-cheaper.de/weitere-ziele-extrem-guenstige-fluege-nach-afrika-sansibar-tansania-ab-393e-ndola-sambia-ab-428e-jeweils-hin-und-zurueck

 

 

Лусака също се появява понякога под 500 евро.

Връзка към коментар

Темата си е супер, все пак е добре да я разчепкаме за да се види коя е истинска промоция, и коя не е. Никой не е длъжен да знае полетите до целия свят наизуст кое е нормална цена :) Ще променя заглавието на темата, след като Fly настоява, но иначе проблем не виждам, за това е форума, да дискутираме кое от безкрайните "изключителни" предложения е наистина добро и кое не е.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Темата си е супер, все пак е добре да я разчепкаме за да се види коя е истинска промоция, и коя не е. Никой не е длъжен да знае полетите до целия свят наизуст кое е нормална цена :) Ще променя заглавието на темата, след като Fly настоява, но иначе проблем не виждам, за това е форума, да дискутираме кое от безкрайните "изключителни" предложения е наистина добро и кое не е.

Ее, недей се кара де  :lol: Никой не е казал че всеки трябва да знае ориентировъчните световни цифри наизуст, ама да ми "промотират" Токио на 850 евра, или НЗ на 1100+ ааре мерси, ебем ти промоцията  <_< И то от !Истанбул! 

В такива случаи се връщам назад към билета на Флай до Виндхук, и наистина ми се струва като подарък за тая дестинация и тия пари от София. 

Редактирано от Plovdivian
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Обикновенно най-сериозните намаления ги пускат за бизнес класата и вероятно там имат нещо на -70% да оправдаят рекламата.

 

Сподели  дестинацията и цената за тази класа, но с намалението .

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Ее, недей се кара де  :lol: Никой не е казал че всеки трябва да знае ориентировъчните световни цифри наизуст, ама да ми "промотират" Токио на 850 евра, или НЗ на 1100+ ааре мерси, ебем ти промоцията  <_<

 

Ич не ти се карам, напротив, важен е коректива. Защото и България Ер излезнаха с мега промоции за полети за кодшеъри на Emirates за по 800 евро до щатите :) Аз и ти го знаем, че това е пълно обирджийство, но не всички го знаят, и ако не с в час как вървят цените като нищо може да хлътнат. Случвало се е познати да ми пишат нещо от рода на "Супер цена на КЛМ до Торонто, айде да ходим". И като погледна супер цената е нещо от рода на 900 евро, та трябваше да охлаждам ентусиазма :)

 

И да ти кажа, авиокомпаниите в тоя аспект са много зле. Ако им прегледаш промоционалните секции често има фрапиращи неща. Подозирам, защото "промоциите" са генерирани на случаен принцип от компютър.

 

Между другото, нищо чудно тези ДО 70% отстъпка да ги имат предвид от базовата тарифа, а тя както знаем може да е незначителна от цялата стойност на билета. 

 

И така, мисълта ми беше, че нека се пускат такива неща, няма нищо лошо да се пита дали някоя рекламирана като ултра-мега-гига промоция е наистина такава. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Вярно, че повечето билети са доста скъпи, но дето се казва на един или двама да им свърши работа Куала Лумпур за 440 евро, пак си струва темата.

 

Аз леко се позарадвах (даже в момента се чудя дали да не си прекроя тотално плановете за 2015 и да отидем до Найроби през Февруари), че има поне някои добри цени с Emirates. Спомням си, че преди 6-8 години си летях с тях на добри цени, после изведнъж ги вдигнаха с 300-400 евро на билет средно и сега като видях някои поносими ми се стори добре (имам предвид тези, които цитирах). Вярно е, че и да се лети с тях сега не е както беше преди 8 години (беше много по-добре), но пак са си една от най-добрите а/к, та това също все пак малко или много може да се слага в сметката.

Връзка към коментар

Стига бе, пролетта на 2012 летях Истанбул - Сеул с катарците, без промоция за €510 на човек. Пак тогава бях проверявал и Истанбул - Токио, по спомен беше под €600.

Редактирано от Kамен
Връзка към коментар

Аз миналата година, и то баш за Нова година летях точно с A380 на Emirates  Истанбул - Куала Лумпур за 470 евро. Пък не помня да беше промоция. Вероятно е сбъркано 7 с 1, и намалението не е 70%, а 10% :)

Както казва стенк, високия процент намаление вероятно отива при цените на First class или Business. При Economy тези са наистина нормалните цени на Emirates.

Връзка към коментар

Сподели дестинацията и цената за тази класа, но с намалението .

Изобщо не съм отварял сайта на емиратите , но при други промоции съм виждал големите отстъпки точно за бизнес класата. Примерно в случая да е едно 1500-1800 евро до Токио.

Връзка към коментар

Отворих веднагически сайта на емирейтс, зададох си жадуваните дати 20.12.14 до 05.01.15..... и ядец.... 792 е  на човек...... дали трябва да стигна до края на резервацията , за да ми даде някакво намаление или това е то.....цената с намаление 792е :( . Така се зарадвах с тази инфорамция за намаление ......толкова се развълнувах, че забравих да напиша  дестинацията...Истанбул-Куала лумпур.

Редактирано от Monika_Koko
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

E, ние вече ти обяснихме, че никакви сили от земен характер не обхващат тоя така "слаб" сезон, в който ти искаш да пътуваш, затова недей се оплаква  :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Надявам се това да поизясни картинката:

  TRAVEL IS NOT PERMITTED 02OCT 14 THROUGH 06OCT 14 OR  18DEC 14 THROUGH 31DEC 14.                

  TICKETS MUST BE ISSUED ON/AFTER 01SEP 14 AND ON/BEFORE 30SEP 14.      

 

* извадено от условията на тарифата Истанбул-Куала... предполагам доста сходни са и другите ;)

Връзка към коментар

Дам на тия дати винаги е криво, един приятел сега се чуди как за по-малко от 400 евро да се прибере покрай коледа, при това вътрешно европейски полет. Всички авиокомпании имат подобни условия в промоциите си, рядко има пробойни, ма е, на wilks миналата година му върза :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Отворих веднагически сайта на емирейтс, зададох си жадуваните дати 20.12.14 до 05.01.15..... и ядец.... 792 е  на човек...... дали трябва да стигна до края на резервацията , за да ми даде някакво намаление или това е то.....цената с намаление 792е :( . Така се зарадвах с тази инфорамция за намаление ......толкова се развълнувах, че забравих да напиша  дестинацията...Истанбул-Куала лумпур.

 

Виждам датите 20.12.14 до 05.01.15. за 662 евро на човек с Qatar . Може би за този период не е хич лошо.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.