Прескочи до съдържание

Промоция на Emirates


Препоръчани мнения

Всички авиокомпании имат подобни условия в промоциите си, рядко има пробойни, ма е, на wilks миналата година му върза :)

Мда, така е - blackout периода е глобален за датите около Нова година, както писах и в другата тема за търсене на тези билети до Куала Лумпур.

Интересното е, че аз тогава изобщо не ги търсих целенасочено и нарочно, просто си разцъквах за някъде на Нова година по къс ръкав, бермуди и ледени коктейли, и съвсем случайно попаднах на билетите до КЛ на доста сносна цена на Emirates и A380. И то само два месеца преди датата на заминаване, затова нямах големи очаквания за успех, по-скоро заради тръпката проверявах различни варианти.

 

Винаги съм знаел, че най-приятните неща са случайните :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Не ми се проверява колко точно промоцията е промоция за всички дестинации, но мен лично цена от 440 евро за Истанбул - Куала Лумпур - Истанбул ме устройва прекрасно! Преди да се гмурна да закупувам, само ще проверя, дали няма да излезе нещо и с Multiple destinations и Stopovers, че не ми се ограничава с фиксирани полети.

Връзка към коментар

Не ми се проверява колко точно промоцията е промоция за всички дестинации, но мен лично цена от 440 евро за Истанбул - Куала Лумпур - Истанбул ме устройва прекрасно! Преди да се гмурна да закупувам, само ще проверя, дали няма да излезе нещо и с Multiple destinations и Stopovers, че не ми се ограничава с фиксирани полети.

Съгласен! Цената е много добра предвид качеството на превозвача и факта, че до момента при тях почти не са излизали грешки и врътки.

Интересни са и комбинациите:

IST-Kuala/ Jakarta-IST  = 493 EUR

IST- Kuala/ Manila- IST = 485 EUR

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.