Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Съвсем скоро летя от София за Катания през Рим.

Кацам на Т3 и имам 1 ч. 55 мин. до вътрешния полет от Т1.

Как се стига от Т3 до Т1 и ще ми стигне ли времето? Уж съм с един билет...

Нещо не мога да се разбера със сайта на летище Фиумичино и да намеря каквото търся.

 

На всичкото отгоре първия полет не се оперира от Aliatlia (на билета пише, че е от Bulgaria Air, на сайта на Alitalia - че е от AirOne), и все още не мога да чекирам онлайн - за него чек-ина е през сайта на AIRFRANCE, към който Alitalia ме препраща през KLM.

A за вътрешния полет, който се оперира от Alitalia ми изписва Online check-in not permitted.

Пътувам само с ръчен багаж и много държа нa Web check-in.

Някакви идеи дали все пак 24 преди полета ще мога да чекирам вътрешния?

Редактирано от Надя
Връзка към коментар

Олеле, заболя ме главата - Bulgaria Air, пък Alitalia, опериран от Air one, а чекина на Air France те препраща към КЛМ :) Майтапа настрана, сложни са тези взаимоотношения. Само ще ти кажа, че няма да имаш проблем с трансфера, доста по-бързо от два часа ще стане. Проблема, е че на Фиумичино няма какво толкова да се прави, та ще си отвисиш малко :)

Връзка към коментар

Аха - и мен ме заболя. Щом питах дали ще мога да чекирам вътрешния на летището... :lol:

И от главоболието нищо не си разбрал - КЛМ ме праща на чекин на ЕрФранс. Нещо като от София да мина през Видин, за да стигна до Пловдив

post-235-0-08906400-1410609880_thumb.jpg

Редактирано от Надя
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

KLM и Air France са една компания.

А при поредното преструктуриране на Алиталия се сляха с Air One, та някои полети пише, че се изпълняват от Air One, няма значение, то пак си е Алиталия. Ако е купен с код на Бг Еър вече става малко сложно, ама така и не ми е ясно какво общо има Еър Франс тук

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Т3 и Т1 са близко, няколко минути пеша. При едно от пътуванията до Рим една невинна българска група туристи изживя удоволствието за 24 часов престой на летището. Вината беше на Wizz, за което си платиха на по-късен етап, така че опознах по-детайлно летището. И да, няма кой знае какво да се прави. Разбира се, да не забравяме, че другото име на летището е Леонардо да Винчи и в близост е едноименната статуя дело на Асен Пейков :yes:.

Редактирано от Spqr
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Спал съм май три пъти на Фиумичино , като първият път от скука го разучих из иснови . Голяма обиколка беше :)

Трансфер за 1ч.45мин. не е никакъв проблем.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 10 месеца по-късно ...

Прочетох поста с насърченията да пускаме нови теми с оглед за не се смесват въпросите.
При все това мисля, че това е правилната тема за моя въпрос :

От известно време на летището строят нов терминал - прекъснаха коридора към Т3 и си правят нов терминал.
Гледам , че наскоро (07.08.2015) пуснаха ъпдейт кой-къде излита и каца , това е линка.

И понеже предпочитам да летя с НТА вместо с Алиталия, искам да попитам наскоро пътувалите ( с раянеър, с уизеър, с блуеър) :
 

1. Това, което пише в линка валидно ли е за компанията , с която летяхте ?
2. Все още ли уизеър от София каца на Чампино, вместо на Фиумичино ?
3. Същите ми са въпросите и за другите две компании.

Редактирано от bat.galin
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.