Прескочи до съдържание

2 дневна разпродажба на Qatar Airways


Препоръчани мнения

Промоцията на Qatar дойде ... рови и граби народе :)

 

Ако има хит той ще е в комбинациите с Истанбул или Букурещ.

 

http://www.anrdoezrs.net/links/7200359/type/dlg/http://www.qatarairways.com/bg/en/special-offers.page?

 

Смених линка да води към списъка с дестинациите, които по-лесно се сортират по цена, както и да сложа кода на форума в него. Ще видим дали има нещо интересно и ако има ще отделя в отделна тема, за сега ми харесва 360 евро за Ню Йорк!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

ОК, на първо четене, не е като миналата година, но да не губим надежди, ще има и други разпродажби :)

 

Ей тия ми харесват на мен лично:

 

2014-09-15_10-11-45.png

 

На теория трябва да го има и за 360 евро, но нещо не намирам такива, <400 пак е супер ок, цените до САЩ прогресивно падат в последно време!

 

Кувейт за 300 евро и Техеран за 300 евро мисля, че също заслужават почетно споменаване. Второто излиза по-евтино от Истанбул, но на който не му се разкарва...

 

Останалото са доста добри цени, ако сте решили така и така за някоя конкретна дестинация, но не са импулсна покупка. Индия за към 450 евро, Банкок за 550, Хонконг и Йоханесбург за < 500, Санаа за 500 евро (не знам нашите приятели с плановете за Сокотра това дали ги урежда).

 

Дар Ес Салаам за 505 евро от София също ми се струва добро!


Търся София-Банкок-Делхи-София в периода 24.03-05.04 (+/- ден, два). Намирам го за 1100 лв. Някой попада ли на по-ниска цена?

 

На подобна цена излиза и с турците и с Jet Airways като гледам, но за тях ще трябва да се връщаш чак към Брюксел...

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

И любим въпрос, който често се задава...

Как мислите, рано ли е да купувам билети до Азия за Юни месец?

 

Според мен, да. Това е по-скоро ориентирано за хората, които мислят да пътуват октомври/ноември/декември според мен. 

Връзка към коментар

Тия 365 Ерво за Ню Йорк и 375 Евро за Вашингтон са доста интересни... ама нещо никак не мога да ги докарам.

***************

Ето някои от условията по тази промоция:

SALES PERIOD: 15 - 17 SEPTEMBER 2014    

                                        
TRAVEL PERIOD: 21 SEP 2014 - 15 JUN 2015

TRAVEL IS NOT PERMITTED

02OCT 14 THROUGH 05OCT 14 OR                         

17DEC 14 THROUGH 23DEC 14 OR

02JAN 15 THROUGH 11JAN 15 OR                     
26MAR 15 THROUGH 02APR 15 OR

06APR 15 THROUGH 13APR 15.  

PERMITTED SUN THROUGH THU DEPARTURE FROM ОRIGIN. (т.е. не важи за тръгвания от София в петък и събота)

Връзка към коментар

ОК, на първо четене, не е като миналата година, но да не губим надежди, ще има и други разпродажби :)

 

 

Кувейт за 300 евро и Техеран за 300 евро мисля, че също заслужават почетно споменаване. Второто излиза по-евтино от Истанбул, но на който не му се разкарва...

 

До Кувейт с турците от Пегасус от азиатското летище Сабиха билета излиза около 162 евро (произволни дати през декември). Дори с автобусния билет дотам и към 15 евро транспортни разходи из самия Истанбул се спестява към 80-100 евро.

 

Цената до Хонг Конг е най - апетитна, но оттам пък са по - високи цените на Air Asia до околните страни. Да не се забравят и актуалните в момента промоции на Емирейтс за 441 евро до Куала Лумпур от Ататюрк в Истанбул и саудитците до Манила за 475 евро. (пак от Истанбул).

 

Зимната кампания за Азия започна! Малко хора публикуват мнения в тази тема, сигурно са заети .... ;)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

До Кувейт с турците от Пегасус от азиатското летище Сабиха билета излиза около 162 евро (произволни дати през декември). Дори с автобусния билет дотам и към 15 евро транспортни разходи из самия Истанбул се спестява към 80-100 евро.

 

Цената до Хонг Конг е най - апетитна, но оттам пък са по - високи цените на Air Asia до околните страни. Да не се забравят и актуалните в момента промоции на Емирейтс за 441 евро до Куала Лумпур от Ататюрк в Истанбул и саудитците до Манила за 475 евро. (пак от Истанбул).

 

Зимната кампания за Азия започна! Малко хора публикуват мнения в тази тема, сигурно са заети .... ;)

За кои дати е промоцията на Емирейтс до Куала Лумпур?

Връзка към коментар

Ех, ако бях изчакал няколко дни щях да спестя поне 100 лева за два билета на Qatar Airways. :(


За кои дати е промоцията на Емирейтс до Куала Лумпур?

 

На мен ми излизаха дати през Февруари 2015 за тази цена, иначе периода на промоцията е до 31 Март, 2015. Пробвай дати в страницата им.

Връзка към коментар

За кои дати е промоцията на Емирейтс до Куала Лумпур?

Записал съм си на едно листче от ровеното сутринта - тръгване на 17,18,19 януари и връщане на 08/09/10 февруари.

Редактирано от Valley
Връзка към коментар

Катманду за около 450 евро добра цена ли е според вас?

Да, ОК е - с 50 евро по-добра цена от други подобни сходни оферти.

 

Само дето аз нещо не успях да намеря под 969 лв. по време на трекинг сезона октомври / ноември. За след това дати не ме интересува. ... а и изобщо ги погледнах вариантите само за статистиката.

Връзка към коментар

Смених линка да води към списъка с дестинациите, които по-лесно се сортират по цена, както и да сложа кода на форума в него. Ще видим дали има нещо интересно и ако има ще отделя в отделна тема, за сега ми харесва 360 евро за Ню Йорк!

Аз намерих за 933 BGN двупосочен през март.

Редактирано от thumper
Връзка към коментар

Здравейте, 

 

От известно време следя форума ви и съм приятно изненадана от това колко сте дейни и отзивчиви всички, противно на широко разпространеното мнение за българските форуми. Ще ви бъда страшно благодарна, ако ме посъветвате за билети от текущата промоция на Qatar Airlines. Никога не съм правила толкова дълго пътуване, нито пък съм купувала билети от авиокомпания различна от Wizzair. Избрала съм София - Банкок, началото на февруари за две седмици като плаът е да пообиколим Тайланд и Камбоджа (за сега). Цената за отиване и връщане ми излиза 1082 лв. Това по мое наблюдение е добра цена или греша? Притесняват ме 2 неща :

 

1. По търсачките ми излиза като по-евтина алтернатива Аерофлот. Разликата не е голяма, но има и един стоп по-малко. Кое е по-добре според вас - Картарците, които имат 1 час престой (без смяна на самолетите) в Букурещ и след това в Доха или Аерофлот, които имат само престой в Москва?

 

2. Понеже изобщо не съм сигурна дали правя добър избор, моля за мнение.

 

Много ви благодаря предварително :)  

Връзка към коментар

Здравейте, 

 

От известно време следя форума ви и съм приятно изненадана от това колко сте дейни и отзивчиви всички, противно на широко разпространеното мнение за българските форуми. Ще ви бъда страшно благодарна, ако ме посъветвате за билети от текущата промоция на Qatar Airlines. Никога не съм правила толкова дълго пътуване, нито пък съм купувала билети от авиокомпания различна от Wizzair. Избрала съм София - Банкок, началото на февруари за две седмици като плаът е да пообиколим Тайланд и Камбоджа (за сега). Цената за отиване и връщане ми излиза 1082 лв. Това по мое наблюдение е добра цена или греша? Притесняват ме 2 неща :

 

1. По търсачките ми излиза като по-евтина алтернатива Аерофлот. Разликата не е голяма, но има и един стоп по-малко. Кое е по-добре според вас - Картарците, които имат 1 час престой (без смяна на самолетите) в Букурещ и след това в Доха или Аерофлот, които имат само престой в Москва?

 

2. Понеже изобщо не съм сигурна дали правя добър избор, моля за мнение.

 

Много ви благодаря предварително :)

 

Цената е подобна, просто защото цената на катарците въпреки промоцията не е кой знае какво :)

 

В конкретния случай най-важния фактор е точно колко е престоя при двата билета, поне според мен най-очевидното предимство на един билет пред друг е точно колко е висенето в междинна точка. Часовете също имат значение, аз предпочитам на дълъг полет, когато се пресичат няколко часови зони да пристигам вечер в крайната дестинация, с един сън се справяш с по-голяма част от джет лага, освен това ако сте уморени не трябва да чакаш да стане 14.00 за да се чекираш в хотела и т.н. 

 

Като дистанция са подобни, т.е. чистото полетно време ще е почти еднакво. 5526 мили през Москва: http://www.gcmap.com/mapui?P=sof-svo-bkk и 5424 през Будапеща и Доха: 

http://www.gcmap.com/mapui?P=sof-otp-doh-bkk

 

Откъм качество на авиокомпанията, катарците се водят несравнимо по-добри. Уж. Летях с Аерофлот на дълго разстояние, ок ми се видяха. И системата за забавление беше модерна, и самолета беше чист и незахабен. Но с катарците би трябвало да има повече екстри. 

 

Откъм летищата, в Москва единия от терминалите е модерен, но има и друг, който си е доста соц. Зависи на кой ще попаднеш, не че е проблем да се придвижиш от единия до другия. Има безплатен интернет и контакти за лаптоп, на мен това обикновено ми е достатъчно. Но пък новото катарско летище трябва да е чудо на чудесата и може би си заслужава да се посети от любопитство най-малкото. 

 

В крайна сметка при еднаква цена, аз бих избрал полета с по-удобни часове и по-малко чакане в междинна точка. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

 

 

......................., Санаа за 500 евро (не знам нашите приятели с плановете за Сокотра това дали ги урежда).

 

На сайта на Тюркиш и сега са по 518 евро....без промоции София- Истанбул - Сана....Малко по ниски са на Йорданците...Истанбул - Амана - Сана,пак без промоции. На Катарците се губи време и цената не е кой знае колко ниска с промоция дори.Ако някой обаче реши да ги ползва ,ок. По принцип и в темата за Сокотра съм писал ,че очаквам промоцията на Турските авиолинии средата на ноември за полети до Близкия изток. Миналата година София-Истанбул- Сана беше 349 Евро....а само Истанбул- Сана 299 Евро .Дано и тази година са същите!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Катманду за около 450 евро добра цена ли е според вас?

Това е ок като цяло. Но примерно ако ти е интересно да видиш Delhi, от там принципно има интересни полети ..... . Проверикак са нещата :) ....можеш да направиш един regional trip (Taj Mahal) ти е на 2 часа с кола от Delhi, ще ти дам контакт на шофьор да ти е "шерп" цял ден за 50 долара :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Някой да ме посъветва за нещо по-интересно от Катарците за периода 27.12-05.01. ... знам,че това са пикови дати, но пък ми се завръща към Азия за някокло дена за Нова година....

 

Повечето промоции тоя период директно име в blackout датите, така че не чакай чудеса :)

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.