Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Получих на мейла следната промоция

post-64-0-03005700-1410955173_thumb.png

чудя им се на Lufthansa, при положение, че KLM/Air France редовно имат билети до Ню Йорк по 500евро, British също понякога, за Qatar да не говорим с новите цени <400евро..

Не си ли правят проучвания тия хора, кой ще им пътува за тая цена.

Ще кажете, че сме малък пазар, обаче сме също малък и за KLM/Air France, Qatar, British и т.н. пък те си конкурират цените. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Според мен доста от тия промоции са компютърно генерирани. И не минават през някакъв човешки контрол, да се види, баш добра ли е цената спрямо конкуренцията или не. Сигурно някакъв алгоритъм принтира най-ниските цени до някакви дестинации, праща ги в рекламно писмо и така. 

 

Сега, защо по принцип не са им съобразени тарифите с конкуренцията е отделен въпрос, може би в тоя период са решили, че друг пазар им е по-интересен от българския...

 

Ма говоря си наизуст де :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Добре ме подсети направо да се отпиша от бюлетина на германците. Досега не съм срещал конкурентна оферта. Някой оферти са направо гротескни  :)

 

KLM анонсират някаква шестдневна промоция и очаквам интересни предложения предполагам към Азия и южна Америка :

 

Dream yourself here and make it come true with KLM offers!

But be careful:

You will have only 6 days to book your dream trip between 24-29 September 2014

Връзка към коментар

Не си ли правят проучвания тия хора, кой ще им пътува за тая цена.

 

 Досега не съм срещал конкурентна оферта. Някой оферти са направо гротескни  :)

Те не са само германците!Всички компании са с подобни оферти(изключвам промоционалните им периоди).С тези оферти поговорката "за всеки влак(самолет)си има пътници" е точно на мястото си. :)  ;)  :)

Връзка към коментар

Добре ме подсети направо да се отпиша от бюлетина на германците. Досега не съм срещал конкурентна оферта. Някой оферти са направо гротескни  :)

 

KLM анонсират някаква шестдневна промоция и очаквам интересни предложения предполагам към Азия и южна Америка :

 

Да, излизат наистина супердобри цени по време на промоциите им за 6 дни на КЛМ. http://www.samo6dni.bg/

Така де когато са датите, тогава е оферта да се провери сайта.

Редактирано от Krum4ov
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.