Прескочи до съдържание

Смешни и куриозни снимки


mradulova

Препоръчани мнения

преди 2 часа, master_of_germs каза:

В това няма нищо смешно. 

 

Според мен си е смешно 🙂 все пак трябва да се държи сметка и за целевата аудитория. "Пристигнаха китовете" е малко като от филм на National geographic 😄

 

И аз съм попадала на 'диагностични комплекти', което ми звучи ок в качеството ми на редови кибик без медицинско образование, каквито Министерството може би иска да успокоява с това съобщение 🙂 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 2 часа, master_of_germs каза:

В това няма нищо смешно. Няма българска дума, която да замени точно kit в диагностичната практика. Чуждица, която се ползва повсеместно в лабораториите. В министерството е трябвало да се сетят, че за масовия потребител звучи странно. Затова аз винаги гледам да го изписвам "диагностични китове".

Стига бе, @master_of_germs, как да няма дума, можеха да напишат " диагностични комплекти".

Извинете, не видях, че и други са рекли същото.

Ми смешно е, щото и на мене ми е смешно, пък не съм точно "масовият потребител".

До преди време си имахме думички за всичко, къде ни отидоха?

Реторичен въпрос задавам, не ми отговаряйте, моля!

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 3 часа, dimitrov6 каза:

Нали в Генуа рухна моста.Това е моя снимка от 2,5 години преди това,когато е цял.

 

IMG_20160217_110724.jpg

А защо е в темата за смешни и куриозни снимки...?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 39 минути , chandni каза:

А защо е в темата за смешни и куриозни снимки...?

Не знам друга тема за подобни снимки.Куриозно е такъв мост да падне.Ами ако някой от нас беше върху него.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не знам... Аз не виждам нищо куриозно в падането на някой мост, сграда и каквото и да било друго здание, без значение дали някой от "нас" или някой от "тях" е бил под, над, във и т.н.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 59 минути , boogy83 каза:

Тва 15 кг за три дни? Сигурно става дума за китовете от горните постове? :lol:

Ми да, по таз сметка, за 6 дни ще са 30, а през следващите 6 ще сублимирам:)))))

Шегата настрана, ама, такива откровени глупости циНкулират  из нетЯ, а па ги има и едни, дет им вярват.:((((((

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
2 minutes ago, boogy83 said:

Добра инвестиция са тия билети....ако събереш достатъчно, може да ги ползваш в дискотеката вместо салфетки :lol:

Важното е да става търговията! Те и до сега не печелеха хората, но поне им оставяха надеждата 🙂

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.