Прескочи до съдържание

Смешни и куриозни снимки


mradulova

Препоръчани мнения

Малко от нашия край:

 

Пазете тишина!

post-116-0-96280300-1394181725_thumb.jpg

 

 

Добре дошли в нашия детски център с лесно за запомняне име:

post-116-0-81842400-1394181733_thumb.jpg

 

 

Налейте ми метър и половина, моля:

post-116-0-62701100-1394181745_thumb.jpg

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Да, знам много добре къде се намира този магазин, Тити също определи мястото като любимо...

 

EDIT: Дори и снимка открих...

 

post-53-0-38508100-1394465406_thumb.jpg

Редактирано от Duke
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Не, че е смешно или пък куриозно, но определено за мен беше неочаквано :) - в самолет на China Eastern Airlines /пътуващ по вътрешна линия в Китай преди две седмици/ да видя реклама, изписана на кирилица. В първия момент помислих, че виждам реклама на руска водка :), но после се сетих, че съм в Китай, а там е обичайна гледка четирима човека да се напиват от една бира с ниско съдържание на алкохол :). Та полека-лека в замъгленото ми съзнание проблесна, че всъщност рекламата е на мляко и то с българска марка, а надписът на кирилица е на почти коректен български език. :)

post-1010-0-10078000-1396679867_thumb.jpg

 

Текстът гласи: "Свръхестествена тайна на селото на дълголетниците: Момчиловци."

 

post-1010-0-98635500-1396680059_thumb.jpg

 

 

  • Харесвам 16
Връзка към коментар

Признавам изкефих се когато видях наши лица по рекламните билбордове на лъскав търговски център в сърцето на Хонконг :)

 

Срам не срам  :blush:  - налага се да питам.

Кажете, моля (като за такива незапознати със светския живот като мен), кои са тези наши лица на билборда, понеже аз нещо не мога да ги разпозная? :rolleyes:

Единствено пичът на последната снимка ми прилича малко на Гълъбин Боевски, ама едва ли е той :rolleyes:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Срам не срам  :blush:  - налага се да питам.

Кажете, моля (като за такива незапознати със светския живот като мен), кои са тези наши лица на билборда, понеже аз нещо не мога да ги разпозная? :rolleyes:

Единствено пичът на последната снимка ми прилича малко на Гълъбин Боевски, ама едва ли е той :rolleyes:

И аз така :) ! На последната снимка момичето малко ми прилича на Мария Игнатова, но за другите нямам представа...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.