Прескочи до съдържание

Смешни и куриозни снимки


mradulova

Препоръчани мнения

Днес съм много активна, малко доминикан реализъм по Коледа. Да ви приземя след "версайския" апартамонт. ;)

Преди и след:

post-1273-0-85430600-1397062046_thumb.jpg

post-1273-0-23706700-1397062150_thumb.jpg

 

Между другото, ядох, жива съм :)

 

Тази не е смешна, но е за мен е куриозна. Това е хаитянче с невероятни сини очи. Дойде до масата ни докато пиехме кафе в Ла Теренас, полуостров Самана.

 

post-1273-0-88726900-1397062246_thumb.jpg

 

 

 

  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Вече си го представих. Облечен с костюм от XVIII век се прибирам в кокетния си апартамент в стил Луи XV. На входа на панелката се разминавам със съседа автомонтьор, като внимавам да не се допра до омазнените му работни дрехи. Асансьорното пространство деля с леля Цеца, която очевидно рядко ползва банята по предназначение. На площадката пред апартамента ме лъхва познатата воня на пача, готвена по същото време от комшиите. И все пак аз позвънявам на придворния лакей, който отваря вратата на апартамента, за да се потопя в моя собствен свят, някъде там в нищото на студентски град...

 

Неее, Дюк - според обявата "Сградата в която се намира апартамента е с луксозно изпълнени общи части" :P. Няма да има там автомонтьори и некъпани лели :-) Само принцове и принцеси и друго отбрано общество :lol:  и после се потапяш в омайната атмосфера на Версай. Само не мога да го свържа някак с думите двустаен и апартамент :huh:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Неее, Дюк - според обявата "Сградата в която се намира апартамента е с луксозно изпълнени общи части" :P. Няма да има там автомонтьори и некъпани лели :-) Само принцове и принцеси и друго отбрано общество :lol:  и после се потапяш в омайната атмосфера на Версай. Само не мога да го свържа някак с думите двустаен и апартамент :huh:

...и всички ходят с перуки...от принцовете (автомонтьори) до принцесите (лелки)....що ли изведнъж ми хрумна защо бил създаден парфюмът  :blush: .... :huh:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Днес съм много активна, малко доминикан реализъм по Коледа. Да ви приземя след "версайския" апартамонт. ;)

Преди и след:

attachicon.gifDSCN1736.JPG

attachicon.gifDSCN1734.JPG

 

Между другото, ядох, жива съм :)

бррр хрррр; а какво е това? 

Връзка към коментар

Неее, Дюк - според обявата "Сградата в която се намира апартамента е с луксозно изпълнени общи части" :P. Няма да има там автомонтьори и некъпани лели :-) Само принцове и принцеси и друго отбрано общество :lol:  и после се потапяш в омайната атмосфера на Версай. Само не мога да го свържа някак с думите двустаен и апартамент :huh:

В интерес на истината, според Гугъл сградата, в която е това бижу, не е панелна, а сравнително нова. E, ако съдя по моята, това не е гаранция за съседите. 

Това не е снимка, но ми харесва:

 

https://www.facebook.com/photo.php?v=10202262063247396

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Childish, това е прасе на чеверме. На 24 декември ги пекат и на Бъдни вечер и Коледа се яде свинско, приготвено по този начин. По време на печенето ги мажат с марината, не знам точно от какво, но има много подправки. Всеки месояден го харесва :) . Аз първо се мусех, но после съм купувала с успокоението, че щом е минало през огън...

Връзка към коментар

По принцип не страдам от клаустрофобия, но днес само докато гледах това "чудо на чудесата", неочаквано за мен леко изпитах такова едно странно усещане на нещо като задушаване...  :O

Да спомена, че днес влизах в два офиса на различни фирми, и в двата на мониторите видях отворен този сайт с въпросния обект на продажба. Не знам по каква мрежа се разпространяват тези безумни оферти, но явно напоследък са станали нещо като мания за забавление по офиси и учреждения  :lol:

 

...и цялата тази шарения само в 86 квадрата  :blink:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

...и цялата тази шарения само в 86 квадрата  :blink:

 

В случая е добре да броиш и квадратурата на стените, на таваните... Хората са се постарали все пак :)

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

ยินดีต้อนรับสู่ประเทศไทย

Welcome to Thailand

 

P1030119.JPG

 

Няма шуби, няма дубльонки. Право в целта!

 

(забелязано в национален парк Ерауан днес по обед)

  • Харесвам 14
Връзка към коментар

ยินดีต้อนรับสู่ประเทศไทย

Welcome to Thailand

 

P1030119.JPG

 

Няма шуби, няма дубльонки. Право в целта!

 

(забелязано в национален парк Ерауан днес по обед)

 

 

А , тъкмо теб търсим  в съседната тема  :)

 

http://magelanci.com/topic/2060-klm-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%86%D0%B8%D1%8F/

 

П.С. По темата - Тайланд си е руска губерния ... 

Редактирано от stenk
Връзка към коментар

Моето мнение е , че вече са една от най-пътуващите нации и може би това си има своето обяснение в дългите години изолация  "зад завесата" . Огромната част обаче са млади необременени руснаци от средната класа и нагоре.

 

Айде и аз да се отчета от Япония - Киото в един от от старите гейша дистрикти :

 

post-140-0-41148700-1397156037_thumb.jpg

 

 

 

 

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

post-1318-0-75836600-1397216196_thumb.jpg - секси Снежанка в Реюнион (34°C) 

post-1318-0-35560300-1397216125.jpg - да внимавате, че вижте какви работи стават...

post-1318-0-32703900-1397216126_thumb.jpg - промоция

post-1318-0-21417000-1397216127_thumb.jpg

post-1318-0-81024500-1397216127.jpg - културен шок

post-1318-0-66557900-1397216128_thumb.jpg - но комент

post-1318-0-37523400-1397216129_thumb.jpg - izlizane 

post-1318-0-68744500-1397216197_thumb.jpg - котката ми Франсоа преди и след фризьор

post-1318-0-43365600-1397216198_thumb.jpg

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Малко по-сексуално. 

Текстът на френски казва следното: 

"Международен кабинет на Др Яо Куадио Албер

Др Албер - астролог, учен, ароматерапевт, международен офталмолог, гинеколог, андролог, главен секретар на традиционните лекари в Кот д'Ивоар,

лекува: серопоѝитивни, Зона-варицела, белодробна туберкулоза, мека ерекция, импотентност, сексуална слабост, преждевременна еякулация, рак на гърдата и матката. 

лекува: катаракта за 5 минути

поправя: разбити сърца (при развод), изтрива стрии и белези, уголемяване или намаляване на пениса (мъжкият полов орган), вещерство, парализа на крайниците и менингит, подготовка за изпити и конкурси, духовно подготвяне на строителен терен, ПРАВИ ХИРУРГИЧНИ ОПЕРАЦИИ НА ФИБРОМА, МИОМА И КИСТА ПО ТЕЛЕФОНА, изправя криви полови органи, кара да потеглят руски мотори." 

Адрес и телефон на снимката, който се интересува! :) 

 

post-1318-0-12266000-1397216542.jpg

post-1318-0-02425500-1397216543_thumb.jpg

post-1318-0-02702600-1397216544_thumb.jpg

post-1318-0-04404400-1397216545.jpg

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Малко по-сексуално. 

 

Текстът на френски казва следното: 

 

"Международен кабинет на Др Яо Куадио Албер

 

Др Албер - астролог, учен, ароматерапевт, международен офталмолог, гинеколог, андролог, главен секретар на традиционните лекари в Кот д'Ивоар,

 

лекува: серопоѝитивни, Зона-варицела, белодробна туберкулоза, мека ерекция, импотентност, сексуална слабост, преждевременна еякулация, рак на гърдата и матката. 

..............

Малко му куца правописът на докторчето и бърка думички като гинеколог или еякулация, но на фона на невероятните му и разностранни способности и умения  това са дреболии :biggrin:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Международен кабинет на Др Яо Куадио Албер

 

Др Албер - астролог, учен, ароматерапевт, международен офталмолог, гинеколог, андролог, главен секретар на традиционните лекари в Кот д'Ивоар,

 

лекува: серопоѝитивни, Зона-варицела, белодробна туберкулоза, мека ерекция, импотентност, сексуална слабост, преждевременна еякулация, рак на гърдата и матката. 

 

лекува: катаракта за 5 минути

 

поправя: разбити сърца (при развод), изтрива стрии и белези, уголемяване или намаляване на пениса (мъжкият полов орган), вещерство, парализа на крайниците и менингит, подготовка за изпити и конкурси, духовно подготвяне на строителен терен, ПРАВИ ХИРУРГИЧНИ ОПЕРАЦИИ НА ФИБРОМА, МИОМА И КИСТА ПО ТЕЛЕФОНА, изправя криви полови органи, кара да потеглят руски мотори." 

 

 

Навремето в Южна Африка с един приятел се надпреварвахме кой по-голяма колекция ще състави от подобни обяви. Бутаха ни по листовка на всяко кьоше в Претория. Повечето се представят за чуждестранни специалисти от Западна и Централна Африка. Още са там, но рекламният им модел се изменил и листовките поизчезнаха.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.