Прескочи до съдържание

Смешни и куриозни снимки


mradulova

Препоръчани мнения

:) Табелите са важни. Особено за чужденците, да знаят откъде да си хванат влака. Пред новата Арена Русе

 

След като знаем пътя до ZhP gara, кой ще ни упъти до Tsentarа?

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

:) Табелите са важни. Особено за чужденците, да знаят откъде да си хванат влака. Пред новата Арена Русе

Аз пък се чудя до кой център да отида. Дали до този който е направо,или до този който е надясно?!?
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

:) Табелите са важни. Особено за чужденците, да знаят откъде да си хванат влака. Пред новата Арена Русе

Мисля, че намирането на ZhP gara - та е най-малкият проблем на чужденците, които пътуват самостоятелно в България. Според мен истинското приключение започва когато се качат на български влак без информация за спирките, особено ако е тъмно  :lol: !

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

В Еквадор има специална група която си е поставила за цел да оправя правописните грешки по различните графити по стените на градовете. Имат и телефонен номер, където всеки който е забелязал правописна грешка може да се обади :)

graffiti4.jpg

Редактирано от Topfly
  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.