Прескочи до съдържание

Смешни и куриозни снимки


mradulova

Препоръчани мнения

  • 2 седмици по-късно ...
  • 3 седмици по-късно ...

Сетих се за това

DG1Emzg.jpg

Имаше един лаф "Trust me, I´m an engineer".

 

Извинявам се за офтопика, след малко чинно ще си преместя поста  :)

 

Не ми напомняй какви глупости съм правила на тема щепсели и контаки  :blush:  :lol:

Връзка към коментар

позабравили сме го тоя руски

Да ти преведа - Воеводина К.С. са я наградили с потупване по рамото за трудови постижения и ударен труд ;)

Потупването по рамото си е било съвсем реална награда, заедно с парична награда, компенсация,отпуск, подарък и   почетен знак . Там са изброени и трябва да се подчертае каква точно е наградата. :rolleyes:

Сетих се, ми то и у нас беше така. :blush:

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да ти преведа - Воеводина К.С. са я наградили с потупване по рамото за трудови постижения и ударен труд ;)

 

Вероятно потупванията са две, защото е подчертано два пъти. B)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

И вариант за другия пол, да не се оплачат от дискриминация:

 

 

There was a man who really took care of his body. He lifted weights and jogged 6 miles a day. One day, he took a look in the mirror and noticed that he was tan all over except his 'thing.' So, he decided to do something about it. 
 
He went to the beach, completely undressed himself and buried in the sand, except for his 'thingie,' which he left sticking out. 
 
Two old ladies were strolling along the beach, one using a cane. Upon seeing the 'thing' sticking up over the sand, she began to move it around with her cane, remarking to the other lady, "There's no justice in the world." 
 
The other lady asked what she meant. 
 
"Well," said the old lady,
 
"When I was 20, I was curious about it. 
 
When I was 30, I enjoyed it. 
When I was 40, I asked for it. 
When I was 50, I paid for it. 
When I was 60, I prayed for it. 
When I was 70, I forgot about it. 
 
 
Now I'm 80, the damn things are growing wild on the beach and I'm too old to squat!"

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
Евгени Димитров

Ето една от вчера, от Трастевере (Рим). Секси магазин! Е, не знам защо качва снимката обърната.

post-4606-0-41567900-1458630746_thumb.jpeg

Редактирано от Евгени Димитров
Връзка към коментар

Е, не знам защо качва снимката обърната.

Случайно да си с Windows 10? :) Ако да - това обяснява много неща. 10-ката "усеща" как трябва да бъде визуализирана снимката и я показва правилно, но реално тя си е завъртяна на 90°. За да се оправи, трябва да се завърти със стрелките за ротация наляво или надясно, след което пак да се изправи и тогава снимката се записва изправена :)

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.