Прескочи до съдържание

Смешни и куриозни снимки


mradulova

Препоръчани мнения

  • 2 седмици по-късно ...

Понеже не знам снимката дали е за музикалната или спортната тема, да се пробваме тук. Мисля, че много хора ще я оценят по достойнство:

 

Пинк Флойд играят футболче, Марсилия 1972 година.

 

16508557_1165986156833417_32985099424997

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Кога и в Европа? :lol: Защо още никой не се е сетил да организира фестивал на шопинга?  :lol:

 

3363-1.jpg

 

 

 

 

 

Отдавна в Европа - има в Истанбул.

Тази година ще е целия юли - намаления по магазините, ревюта по улиците, търговски изложения, рекламни събития, Всъщност няма нищо смешно, това събитие е супер печелившо се разраства все повече.

Връзка към коментар

Отдавна в Европа - има в Истанбул.

Тази година ще е целия юли - намаления по магазините, ревюта по улиците, търговски изложения, рекламни събития, Всъщност няма нищо смешно, това събитие е супер печелившо се разраства все повече.

 

Смешното ми е, че фестивалът по принцип е някакво културно събитие, което надхвърля елеметарния комерсиализъм. Фестивалът е празник на нещо, което е издигнато в култ и обединява хората. Едно е да направиш бирен фестивал, фестивал на шунката, кино фестивал и т.н. и съвсем друго е да превърнеш обикновенното пазаруване във фестивал. Прекалено комерсиално и безидейно е да превърнеш годишните разпродажби в магазините във фестивал. Това може да го направи град без дълбоки културни традиции.

Редактирано от Topfly
Връзка към коментар

В тази връзка - скоро разбрах, че имало фестивал на сланината! :)

 

http://www.apriltsi.net/Априлци-Днес/item/284-Празник-на-сланината-и-греяната-ракия-в-град-Априлци.html

Редактирано от Двуцветко
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.