Прескочи до съдържание

Смешни и куриозни снимки


mradulova

Препоръчани мнения

преди 8 часа, Topfly каза:

Аз за съжаление имам същия опит със средностатистическите граждани на САЩ, като съставителите на това видео 😞

 

 

 

Ти като фен на статистиките трябва да си наясно, че такова видео се прави супер лесно...само е въпрос на време колко ти се чака за да изнамериш най-колоритните екземпляри. Става за забава, но не и да вадиш генерални изводи 🙂

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар
42 minutes ago, Георги said:

Ти като фен на статистиките трябва да си наясно, че такова видео се прави супер лесно...само е въпрос на време колко ти се чака за да изнамериш най-колоритните екземпляри. Става за забава, но не и да вадиш генерални изводи 🙂

Преди да отида в САЩ аз същото си го мислех и останах изумен от географските познания на американците родени в САЩ. Последното уточнение го правя, защотото родените извън САЩ бяха много в час независимо от социалния им статус. От друга страна бях изумен от географските познания на хората живеещи в Латинска Америка. Личното ми обяснение на този феномен е не по слабото образование в САЩ, а футболът и политизираността на обществото. В Латинска Америка дори и децата всеки ден обсъждат най-различни футболни отбори от цял свят, а по телевизията постоянно обясняват местните икономически проблеми с международното положение. В същото време в САЩ по телевизията дават само американски футбол, а по новините основно местни криминални събития са водещите.

 

Имах десетки истории от САЩ, където местните показаха не по малко шокиращи познания “познания“ по география от участниците във видеото. На брега на езеро Онтарио например след като ме попитаха от къде съм един местен се замисли и ми задеде следния въпрос: С кола или с кораб дойдохте? 🙂 Не се и опитах да му обясня къде е Европа 🙂

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 6 часа, Георги каза:

Ти като фен на статистиките трябва да си наясно, че такова видео се прави супер лесно...само е въпрос на време колко ти се чака за да изнамериш най-колоритните екземпляри. Става за забава, но не и да вадиш генерални изводи 🙂

Преди няколко години си лафих с едни студент от Канада, вече забравих какво точно учеше, но ставаше въпрос за ядрен синтес, тъй като вече беше работил в ядрена централа. Та като стана на въпрос колко точно е населението на Канада, той ми каза: "чакай да проверя". И не не беше тъп, имаше логическо мислене и беше добър на шах....

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 20 часа, Topfly каза:

В http://www.azair.eu търсех най-евтините полети между определени дати от Виена и ми предложи версия Виена-Виена през Берлин 😀

 

VienaViena.PNG.bb1000fa0e4801c7cb8e98893fc3eabd.PNG

Кофти са часовете, иначе може да се отскочи до лаунджа в Берлин за една вечеря на цената от 30 евро 😄

  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 20 минути , neuromancer каза:

тия ми изглеждат компютърно генерирани, не че не е възможно да са истински

Ма, как ще са истински, не че няма и подобни мутанти по света.😁

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.