Прескочи до съдържание

Супер оферта. Берлин-Богота за 278 евро.


Препоръчани мнения

Авиокомпания: Комбинирани.


Маршрут:: Берлин-Богота


Цена:: 278


Валута: €

Примерна дата на излитане:: 13.02.2015


Примерна дата на връщане:: 01.03.2015


Сайт за резервиране:: ebookers.de

Вероятно става въпрос за грешка. Начина по който трябва да се попълни в сайта е както на картинката:

jak-kupic.png

 

Има различни дати в този диапазон, които си излизат на сайта.

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Прекрасна оферта, наистина.

Дори и за транзит през Щатите е необходима виза, нали?!

 

Да , като патили казват , че е не по-лесно от нормална виза , така че по-добре да си  кандидатстваш направо за туристическа виза.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Наистина трябват визи и определно е по удачния вариант, да се кандидатства за B2 (tourism/medical) виза, понеже е 10-годишна и не е толкова трудно кандидатстването (ако разбира се отговаряте на условията).

Връзка към коментар

Да,трябва да се кандидатства директно за туристическа виза.Бях купил билет на дъщеря ми за Мексико през САЩ.Направи грешката да кандидатства в България,а не в Германия и получи отказ.Това ми струваше около 150евро разлика в билета+130долара за виза.

В тази връзка:да си купиш билет през посредник понякога е изгодно.В случая бях купил билета през Esky.bg.Те явно още не го бяха платили,а само резервирали и без проблеми ми го анулираха без неустойки.Само трябваше да платя новия билет и след около седмица ми върнаха парите за първия.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.