Прескочи до съдържание

Отиване до Лима, връщане от Буенос Айрес


Препоръчани мнения

Здравейте!

 

Официално прилагам молбата си за помощ.

 

Трябва ми самолетен билет до Лима (от София или някой друг европейски град) на/около 18.01.2015 и връщане от Буенос Айрес на/около 24.02.2015.

 

Благодаря!

 

P.S. Засрамена в една друга тема, че не съм разказала за предишното си пътуване до Южна Америка съм си взела бележка и до няколко дни ще има разказ с елемент на разсъждения в някоя подходяща графа.

Връзка към коментар

За наистина евтино виж тук http://magelanci.com/topic/3089-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B3%D0%B0-%D1%80%D0%B8%D0%BE-%D0%B1%D1%83%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D1%81-%D0%B0%D0%B9%D1%80%D0%B5%D1%81-%D0%BC%D0%B0%D0%B4%D1%80%D0%B8%D0%B4-353-%D0%B5%D0%B2%D1%80%D0%BE/#entry55742

и разцъкай за дати. Ако не е валидно, може да изчакаш, често излизат такива оферти.

Връзка към коментар

Цените от София са от порядъка на 1500 долара. Iberia разбира се винаги могат да "изпуснат" някоя таксичка и да направиш удар  ;)

 

Ето две други предложения от Европа  които  към момента са най-изгодното което намирам  :

 

post-140-0-07234300-1411801268_thumb.jpg

 

post-140-0-94600200-1411801277_thumb.jpg

Връзка към коментар

Миналата година пътувах обратното до БА и връщане в Лима и през Експедия ми излезе 580 евро (София-Лондон-БА, връщане Лима-Мадрид-Лондон). Надявах се и сега да се намери нещо подобно :) Мога да чакам, не съм се разбързала...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Това твоето миналата година беше див късмет, че едно на ръка супер цена ти падна, второ че точно летищата, които те интересуваха :)

 

От мен ей това, но с позициониращите полети пак ще стане 900 евро сигурно...

 

2014-09-27_23-15-50.png

 

 

stenk, мисля че беше с British миналата година.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Мислех да не са на Iberia , защото и при последната "промоция" от август имаше брандирани полети на Бритиш от София към ЮА за около 650 евро , но горивото на Iberia нали го беше хванало липсата , а точно те изпълняваха полетите.

Връзка към коментар

Хех, аз съм родена под щастлива звезда :) Вярно, че имах голям късмет с полетите миналата година. И да British ме превозваха насам-натам, макар че на връщане от Лима направиха комбиниран полет с Iberia до Мадрид и имаше малко промяна в часа на заминаване, но от Expedia ме осведомиха на време.

 

Добре виждам, че основно евтините полети са до Сао Пауло. Не смятах да включвам Бразилия в пътуването тази година, но ако ще ми е по-изгодно да летя до там,  а после да сляза надолу до Водопадите Игуасу, оттам пак до Буенос Айрес, после нагоре към областта Санта Фе и през границата към Боливия и чак после Еквадор и Перу....мисля, че ще мога да се справя. Нямам точна програма и приемам напътствия.

Връзка към коментар

макар че на връщане от Лима направиха комбиниран полет с Iberia до Мадрид и имаше малко промяна в часа на заминаване, но от Expedia ме осведомиха на време.

 

Това имах предвид . Щом е била намесена Iberia там е бил "пробива" с цената  ;)

Ако всички полети са били на British нямаше да стане.

Връзка към коментар

Сао Пауло и Рио обикновено са най-евтините входни точки в Южна Америка. Но от там вътрешните полети вече могат да елиминират спестяванията... освен ако не пердашиш всичко с автобус, но ти това много добре го знаеш вече :)

 

Ще чакаме да видим дали ще се появи нещо по-интересно, няма бърза работа за януари догодина...

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.