Прескочи до съдържание

Дубай трансфер DWC-DXB


Препоръчани мнения

Пристигане в Дубай (DWC) в 19:00.

 

Тръгване от Дубай (DXB) в 22:45.

 

Пътуване само с ръчен багаж. За полетът в 22:45 ще съм предварително чекиран онлайн.

 

Според вас тези 3 часа и 45 мин. достатъчни ли ще са за трансфер между двете летища в Дубай и хващане на следващия полет?

Връзка към коментар

По google maps e 42 минути шофиране, подозирам че искаш да ползваш такси?

 

Та дори в идеално стечение на обстоятелствата падаш под 3 часа между двата полета, което за мен е критичен минимум при прекачване на едно летище...рисковано си е доста. Нямам и представа колко отнема времето от пристигане до излизане от летището на DWC, някой летял до там няма ли да каже как е? То май ти летя скоро до Дубай точно с Уиз :)

Връзка към коментар

Я да внеса малко СПАМ ... какви диверсии вършехте в Корея , че другаря Ким сега е тежко болен и медиите дават раплакани ТВ говорителки по севернокорейската телевизия ?

Не може да преживее отпътуването ви или какво ? ;)

Връзка към коментар

По google maps e 42 минути шофиране, подозирам че искаш да ползваш такси?

 

Та дори в идеално стечение на обстоятелствата падаш под 3 часа между двата полета, което за мен е критичен минимум при прекачване на едно летище...рисковано си е доста. Нямам и представа колко отнема времето от пристигане до излизане от летището на DWC, някой летял до там няма ли да каже как е? То май ти летя скоро до Дубай точно с Уиз :)

 

Да, юли бях в Дубай. След като кацнахме минаването през имиграция/митница и излизането навън отне точно 25 минути (бяхме без чекиран багаж). Но и аз вече стигнах до същия извод, прекалено рисковано е, дори и с такси. Една евентуална по-голяма опашка на паспортен контрол или задръстване по пътя и край. За трансфер между двете летища минимума е 5 часа за да е спокойно. Ще търся друга връзка :)

 

Я да внеса малко СПАМ ... какви диверсии вършехте в Корея , че другаря Ким сега е тежко болен и медиите дават раплакани ТВ говорителки по севернокорейската телевизия ?

Не може да преживее отпътуването ви или какво ? ;)

 

Наистина ли искаш да ти отговоря и да застрашиш живота си с тази информация?  :P

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.