Прескочи до съдържание

Централна Европа - Индия от 217€ (и 215€ от София)


Препоръчани мнения

А браво на вас! Ако моите планове се осъществят ще съм из Индия вероятно след като вие си тръгнете от там. За жалост...ама пък Фичо, имаме един общ приятел, дето заминава януари и ще се връща чак април. Може да го чекнеш къде ще е по него време. ;):)

Връзка към коментар

За 9дни в Индия да се мъкнеш чак до Агра заради едната снимка пред ТаджМахал... По-добре се разходи на юг от Гоа, а Индустан го остави за друг път - там наистина е "друга Индия"

Връзка към коментар

За 9дни в Индия да се мъкнеш чак до Агра заради едната снимка пред ТаджМахал... По-добре се разходи на юг от Гоа, а Индустан го остави за друг път - там наистина е "друга Индия"

 

Какво интересно има на юг от Гоа?

Връзка към коментар

Кочи, Алепей, Варкала, Канякумари, Мадурай, Ченай ... е, не са като "бестсейлърите" в северната част, но ти и не разполагаш с много време за Амритсар,Джайсалмер,  Джайпур, Агра, Каджурахо, Варанаси и т.н. Да не говорим за Кашмир и Шринагар. 

( това е само мое лично мнение и не ангажирам никого с него, нито се опитвам да го натрапя)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

На практика имаш осем дни като изключим полетите което е наистина крайно малко , но за тази цена си струва :)

Може да направиш Златния триъгълник за 4 дни и останалото време по плажовете на Гоа. Така ще си видял най-основното от Индия.

 

Всичките ми 12 пътувания с влак бяха резервирани предварително през Cleatrip , като залагах на втора класа климатизирани вагони.

Ето най-информативният сайта за всичко свързано с организиране пътуване до Индия , четох и питах много там преди моето пътуване:

 

http://www.indiamike.com/india/

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

На практика имаш осем дни като изключим полетите което е наистина крайно малко , но за тази цена си струва :)

Може да направиш Златния триъгълник за 4 дни и останалото време по плажовете на Гоа. Така ще си видял най-основното от Индия.

 

Всъщност са 9 пълни дни. Можех да взема по-дълъг престой (същата цена излизаше и на по-късни дати), но честно казано имам подозрението, че мръсотията и храната в Индия няма да ми понесат за прекалено много време. Идеята беше да разгледам най-основното без да задълбавам в прекалени детайли, мисля че горе-долу ще успея да се вместя.

Връзка към коментар

То най-основното на Индията, поне според мен е ситуирано на север от Делхи, като се изключат няколкото места от сорта на Варанаси, Джайпур и Гоа (само заради прочутите залези на Гоа). 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Смятах дните като последният при полет в 16.40 часа го броя за половинка и още половин загубен ден за полета Делхи-Гоа.

То най-основното на Индията, поне според мен е ситуирано на север от Делхи, като се изключат няколкото места от сорта на Варанаси, Джайпур и Гоа (само заради прочутите залези на Гоа).

 

Целият Раджастан си заслужава.

На мен ми отне три седмици.

Връзка към коментар

То за мръсотията точно времето помага да свикнеш :)

С храната няма да имаш проблем.

 

Предпочитам да не свиквам :) А за храната ще видим, дано си прав. Мразя люто хаха

Връзка към коментар

Предпочитам да не свиквам :) А за храната ще видим, дано си прав. Мразя люто хаха

Е ти си намерил къде да ходиш тогава 

А между другото, не знам стенк дали го е хванало, но тук има доста народ които са ходили също, приготви се за почти сто процентови чревни инфекции, независимо колко висока хигиена се опитваш да спазваш, демек...разбираш ме 

Редактирано от Plovdivian
Връзка към коментар

Е на това му се казва цена достойна за спонтанна покупка, аз ще стискам обаче :)

 

Да не би офертата да е валидна все още ?  Изглежда ми абсурдно да стои цял ден....

Връзка към коментар

Е ти си намерил къде да ходиш тогава 

А между другото, не знам стенк дали го е хванало, но тук има доста народ които са ходили също, приготви се за почти сто процентови чревни инфекции, независимо колко висока хигиена се опитваш да спазваш, демек...разбираш ме 

 

Е, в същото време ми е интересно да разгледам... Така че ще жертвам чревоугодието си за да задоволя по-висши магелански цели :) Пълно щастие няма.

 

Да не би офертата да е валидна все още ?  Изглежда ми абсурдно да стои цял ден....

 

Сега проверих, за съжаление офертата вече я няма, излиза почти тройна цена.

Връзка към коментар

На печелившите - Честито.  Наистина удар в десятката , но благодарение все пак на Фичо и Георги Матеев, които си заслужиха печалбата.  Ние, дето искахме наготово - йок.  Така било писано - път към Индия засега нямаме...

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Не , дори за моя изненада нямах никакви проблеми със стомаха.

Между другото в Индия китайската кухня е много популярна и аз набивах основно пиле с ориз , нудъли и прочие. Иначе Тали-то ми хареса. Хранех се почти единствено в хостелите/хотелите.

Какъо знаете в Индия веригите супермаркети са забранени , а от улицата купувах единствено много плодове.Дори 7/11 няма . Има обаче Макдоналдс и KFC , които са като оазис от цивилизацията с баснословни за Индия цени - по-високи от България. На входа и на изхода те пресрещат купища просещи дечица, защото само богатите могат да си го позволят.

Водата разбира се само бутилирана.

Единствения ми неприятен спомен е нещо като топлинен удар който направо ме срина за около два дни във Варанаси и ходех като дух , щото нямаше време за лежане ;)

За храната като поръчваш просто задължително с "но спайси" и ще ти я направят само поносимо люта :)

Относно находката на Фичо и Жоро - мисля , че това е ударът на годината в този форум изобщо , като бие дори чилийската оферта от Берлин !

Индия за 215 евро от София ...то дори само заради летенето си заслужава.

Фичо най-сетне се нави да изневери на Европа:)

Редактирано от stenk
  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Такааааааа, грешката пак се появи,

пак от Централна Европа до Гоа

аз не намирам нещо да излиза и от България (както Жоро откри предния път), но не съм и търсил много-много

 

този път сделката се хваща през trip.ru

ето пример от Варшава

 

post-139-0-15586500-1412606747_thumb.jpg

 

ето пример от Будапеща

 

post-139-0-52011700-1412606752_thumb.jpg

 

 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.