Прескочи до съдържание

Централна Европа - Индия от 217€ (и 215€ от София)


Препоръчани мнения

  • 4 седмици по-късно ...

Честито на печелившите. Да споделя и аз една забавна история за Индия? :D

Мой приятел отиде до Делхи за сватбата на негова съученичка от университета му в Англия (някаква страшна баровка)..... И се върна със сифилис, без да е докосвал жена, мъж или маймуна. :D

Редактирано от VICTORY`
Връзка към коментар

Честито на печалившите. Да споделя и аз една забавна история за Индия? :D

Мой приятел отиде до Делхи за сватбата на негова съученичка от университета му в Англия (някаква страшна баровка)..... И се върна със сифилис, без да е докосвал жена, мъж или маймуна. :D

Това с недокосването доказано ли е?  :lol:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Честито на печалившите. Да споделя и аз една забавна история за Индия? :D

Мой приятел отиде до Делхи за сватбата на негова съученичка от университета му в Англия (някаква страшна баровка)..... И се върна със сифилис, без да е докосвал жена, мъж или маймуна. :D

Сифилисът не се предава единствено по полов път, така че е напълно възможно.

Връзка към коментар

Това с недокосването доказано ли е? :lol:

О, да, убедена, той си пада леко расист. Никога не би направил НЕЩО доброволно. :D

Иначе, шегата настрана, наистина придобивката на Георги е ТОП и му желая хубави емоции (и магнитче за хладилник), но това е друга тема. :D

Сифилисът не се предава единствено по полов път, така че е напълно възможно.

Може би от храната? Или някъде е пипнал... не знам, ама 3 месеца после се оплакваше и се кълнеше, че крака му няма да стъпи в Индия. :D

Връзка към коментар

Забавна, забавна, колко да е забавна :unsure:

Амиии, когато се е случило на друг, си е доста забавно. :D

Хмм, като се замисля.... И аз да бях, щях доста да се подигравам със себе си. :)

Връзка към коментар

За незнам си кой път пак пуснаха "промоцията".

В момента са на 250 Евро от Франкфурт/Мюнхен/Хамбург през Януари, Февруари, Март ...

 

Може да излезе нещо тънко и от София. Хвърлих едно бързо око, но не видях нищо под 350 евро.

 

Офтопик: някой да има представа кои са mlqsko и englisha във FlyerTalk? Наши момчета са.

Покрай тази оферта попаднах на тях в тамошната тема с намаления .. определено ще се раздвижи билетната част ако се озоват и тук :)

Редактирано от macf1an
Връзка към коментар

И отново грешка по индийското направление, в която са замесени Jet Airways

 

Европа - Индия за 167eur ;)

 

Полетите са до Райпур, дългите се изпълняват от Swiss

 

post-139-0-33631500-1415194994_thumb.jpg

.

.

 

post-139-0-39322700-1415194433_thumb.jpg

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

За същите писах по-горе, само че от Германия.

Пропомням, че от 2 Май тръгва София - Цюрих....  Който има време - може да рови дати за "промоция" и оттук.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Жалко. Безуспешно се боря да си купя билета от Рига за Индия вече 2 часа и не става. Още от първата страница не ще да ме пусне нататък, а там има само някои персонални данни, които няма как да сбъркам. Вече си мисля, че понеже е английската версия, не продава на българи (колкото и глупаво да звучи това, не виждам друга причина)

Ето това ми изписва      Sorry we met some unknown errors, please try to click the refresh search button again or reload the page

100 пъти пробвах - грешки не си намирам

Редактирано от ruwenzogy
Връзка към коментар

Като каза Рига, догодина през лятото отново ще има сезонни полети дотам от Варна/Бургас.

Това в случай, че успееш :)

 

Пробвай с другите версии на страницата.

 

"Промоциите" излизат и в мета търсачките: skyscanner, kayak, skycheck, jetcost и т.н.

Редактирано от macf1an
Връзка към коментар

Ха, да ми е честито и на мен. Най-накрая доста импулсивно си купих билета за Индия 14-29 април от Рига. Дотам ще го мисля.

Излезе 150 евро - без пари. И без това не съм ходил в Прибалтика, та може и да ми е бонус...

  • Харесвам 13
Връзка към коментар

Заболя ме главата опитвайки се да я разцепя тая тема, нека си стои така за сега. Нека всички оферти са в отделни теми, колкото и  да се повтарят :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ха, да ми е честито и на мен. Най-накрая доста импулсивно си купих билета за Индия 14-29 април от Рига. Дотам ще го мисля.

Излезе 150 евро - без пари. И без това не съм ходил в Прибалтика, та може и да ми е бонус...

 

Това е една от най-ниските оферти, която да не е "грешна тарифа" :) Връзва се 0.82 1.62 доларови цента за миля ... нечувано. Забележително :)

Не бързай с резервиране на хотели и т.н. докато не минат поне няколко дни и ти се появят резервационните кодове и потвържденията за е-билетите.

 

Едит: грешка в калкулацията на милите.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Заболя ме главата опитвайки се да я разцепя тая тема, нека си стои така за сега. Нека всички оферти са в отделни теми, колкото и  да се повтарят :)

 

Стана ми смешно. Може би защото Рига не е Западна Европа, или защото цената е по-ниска...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.