Прескочи до съдържание

Цените на нискотарифните срещу традиционните


Препоръчани мнения

То йеденьето си е едно на ръка, ама да се срещнем и да има семинарни упражнения, лекции, за изпити ще попитаме доцент Пенин за конспекта.

Песни, танци, Миле Попйорданов, море сокол пие и проч.

А си е ясно, че от София ще има малка, но славна група. Аз ще нося печено прасенце под мишница, в другата ръка - дамаджанка с врачанска теменуга...

 

Дайте да мислим отрано! :P

Ха-ха, доц. Пенин! :D  Тук да няма заблудни географи по ФГБ и ФГК :P

Връзка към коментар

Магеланци трябва да се срещнат на място, лесно достъпно и, същевременно, богато на летища, култура и ядене, достъпно от много точки.

Сещате се, това би могло да бъде Рим. Среща пред Термини!

И в Колизеума или ще хвърлим доц.Пенин, или ще му дадем достойната професура.

 

Я да Ви поздравя с двамата титани:

 

http://www.youtube.com/watch?v=mQ-9BOPf46U

 

 

 

Връзка към коментар

К О Н К У Р Е Н Ц И Я

 

Ей това му е майката. Без НТА, традиционните щяха все още да ни смъкват по 101 кожи за пътуването до Берлин. Още ме боли преди 10-ина години как изръсих близо 400 евро за двупосочен до Берлин на БГеър. Затова сега като има конкуренция, влизаш в скайскенера и в Азуон и сравняваш, преценяваш, купуваш или пасуваш.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Абе различно си е. Зависи от обстоятелствата...

Преди години живеех в Англия, пътувах сам само през уикендите, и щом започнеше промоция на Раянеър купувах по 3-4 уикенда за по 1-20 паунда. Багаж не ми трябва, само да е интересно мястото и билета да е евтин.

Сега с жена, деца, тая работа не става. Пък и не живея в Англия. Последно купих от Уиз от Рим до София 2009г, като част от голяма обиколка, пътуване когато на мен ми е удобно, не когато е най-евтино. Пак беше най-евтино с Уиз, дори с багажите, ама нищо общо с 20-30лв. За час и половина минавам и без сокче, колко му е.

Последно като ми трябваше да летя до Мадрид и Лондон си взех от Бг Еър и Бритиш.

Планирах го доста предварително, чаках да се появят свободни места с мили до Лондон, появиха се, ама като проверих цените в кеш, беше по-изгодно да си оставя милите за друго нещо, щото цените бяха паднали заради разпродажба. 

Така като гледам, все по-малко ще ползвам нискотарифни, ама нека да ги има, че да държат цените ниски.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

В момента Wizz нямат добри цени за никъде, защото всичко беше разпродадено на голямото пролетно намаление в началото на този месец. 

А аз предпочитам НТА не само заради ниските цени, а и заради съвременните самолети. Не може да се сравнява A320 на Wizz с ATR42 на Таром, който все още обслужва полетите до София.

Редактирано от Ilian359
Връзка към коментар

Има добри оферти, само ги потърси. Нашият LZ-ATR също бе добър и дори много по-добър от новите Е90

 

Хайде поздрав с една интериорна снимка.

 

dsc06635_db56d_27002791.jpg

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Спорът наистина е безмислен. Всичко зависи от дестинацията и желаното време за пътуване. До сега много уважавах Уиз, защото сме намирали наистина изгодни пътувания - Венеция за под 40 лв., Будапеща за 54 лв.и то за началото на септември миналата година, но сега за тая моя пуста дестинация нищо. Следя ги от декември и до Мадрид и Барселона са им все така високи цените. Къде я видяхте тая пролетна разпродажба не знам.

До Лисабон Blue air - през Букурещ излизат около 600 евро за двама. Напълно сравнима цена с Air France, та и с Lufthansa само дето не трябва да се пътува до Букурещ, ами направо си тръгваш от София.

Връзка към коментар

Ако някой се интересува днес Уиз имат 20% процента намаления за членове, предполагам, че утре ще пуснат намаление за всички. За близките месеци има нелоши цени, като например през юни Барселона за 104 лева двупосочно (19.06 - 26.06), Ларнака - 88 лева (16.06 - 26.06), Париж - 118 лева (20.06 - 27.06) и други, не съм се ровила много задълбочено. За септември естествено цените не са много изгодни, така че аз засега съм пас  :) .

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ако някой се интересува днес Уиз имат 20% процента намаления за членове, предполагам, че утре ще пуснат намаление за всички. За близките месеци има нелоши цени, като например през юни Барселона за 104 лева двупосочно (19.06 - 26.06), Ларнака - 88 лева (16.06 - 26.06), Париж - 118 лева (20.06 - 27.06) и други, не съм се ровила много задълбочено. За септември естествено цените не са много изгодни, така че аз засега съм пас  :) .

 

Яко напазарувахме, Кипър, Украйна и др.

 

PS. Някой  случайно да е "купил" за  470лв   до Кипър  с ТИМ? :P

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Май се очертава спонтанна форумна среща в Ларнака :)

 

За Барселона изчакайте да тръгнат Vueling (как се произнася това?) през юли. Конкуренцията и там ще си каже думата.

Редактирано от Ilian359
Връзка към коментар

Аз се възползвах - взех до Рим. Цените този път не бяха вдигнати предварително. Следя ги от 10 дни. В сравнение с БГ-ер - 2 пъти по-ниски за моите дати. Е, няма по 20-30 лв., но София-Рим начална беше 40 лв. , връщането по-скъпо, но пак е добре.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.