Прескочи до съдържание

До Тимишоара 19 Октомври


Препоръчани мнения

Здравейте,

Спешно трябва да организирам пътуване до Тимишоара на 19.10 и не мога да открия никаква връзка с влак, или рейс от България.

Ако някой има представа от какъвто и да е начин да се стигне до там, моля да сподели!

Благодаря!

Връзка към коментар

Отиваш до Букурещ с влак или автобус и оттам имаш 4-5 директни влака дневно до Тимишоара.

Билета е  86 леи (20 евро ) и се пътува някъде около 9 часа ( около 550км. е от Букурещ до Тимишоара)

 

http://mersultrenurilorcfr.ro/imtif/rute.aspx?key=Dw6OsGegWX1oNabO0aRvf5fSHYsvwHeax06005OnWjuHqoiBka0J+8DBmIQ4IkgtOFOL7EFapAzohVYCqw8vPrSRbKf5yzkgX72ihAnTx1YRlCTkUShAaQJLtJZbb3GQIqButJ27QvyoFM3CFzU2Rjm+k1gEZ+3cdBAgZmNojsnwly80JAa4QJZ2taKWWR2wekJTtXv3ef/q00zr233i/2AxqYUL6fqy+ztZSOJ8KIdVDXj5HORzL4GDAcMFuf6sXUa+F6pxdwUyidF7z+2nXrPGsFJpMUGAYpTw4Dg7Jctq7MachCpMFQ==&lng=ro

Редактирано от stenk
Връзка към коментар

Да от Белград са само 160 км. ... и пак тези отвратителни транспортни връзки между балканските държави

Ето какво откривам относно влаковете Белград-Тимишоара :

 

http://eurotribe.com/belgrade-to-timisoara-train/

Връзка към коментар

Защо не през Букурещ? Пътуването ми беше много романтично, само 23 часа София-Тимишоара. Румънците си пътуват във влака с дисагите, все едно си в БДЖ.

Иначе от Белград има и нещо като таксита, които струват по 20тина евро и са с добро качество. Ако те интересува, може да поровя за детайли из архива.

Редактирано от Gentleman Basta
Връзка към коментар

Все пак зависи откъде тръгва Mauri. Ако е от западна България, да види нещо през Видин или Белград. Ако е от североизточна, всички други маршрути, освен Букурещ, стават прекалено дълги. До Тимишоара има и самолет от Букурещ.

Редактирано от NikolaiRG
Връзка към коментар

Пътувам от София. Дали е удобно да ми пратите инфо за такситата от Белград, мисля, че ще се мине оттам!

Благодаря!

 

Всъщност беше трансфер от Тимишоара до летището в Белград, но ме взеха с кола, защото бях единственият желаещ и ме оставиха в центъра. Спомням си, че ми струва 100 леи, шофьорът беше един мил сърбин, който ми обясни кое какво е в Белград, къде да се разходя(имах свободни 3 часа) и беше наистина удобно. Предложението за този трансфер беше от румънските колеги на Gentleman Basta, при това преди 2 години, така че не знам дали е най-добрият и изгоден начин. Просто беше най-лесно за мен. 

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.