Прескочи до съдържание

Здравейте и от мен :)


Препоръчани мнения

Здравейте, пише ви един пътешественик по душа, винаги готов за следващо приключение. Спокойно мога да кажа, че съм обсебена от пътешествията и постоянно планирам следващото :)

Все още нямам много опит в далечните пътувания и се надявам тук да намирам съвети и информация, а скоро да мога и да давам такива. 

 

Другата седмица ми предстои първо далечно пътуване до Индия през Катар, където имам 1 ден прстой. Намерих доста полезна информация, но искам да попитам дали някой има представа как точно се проверява финансовата наличност ако нямаш кредитна карта? От офиса на Катар в София казаха, че нямат представа, защото попринцип нямат право да проверяват такова нещо, но все пак го пише... Ще съм много благодарна ако споделите мнение. 

Извинявам се, че задавам въпроса директно тук, а не в темата за Катар. 

 

С пожелание за хубав и усмихнат ден на всички пътешественици :) 

 

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Според мен се притесняваш малко излишно, не съм чувал до сега да му откажат влизане на някой по причина за малка финансова наличност(не знаех, че има такова правило), още повече и с билет на Qatar Airways.

И второ, защо все пак не си изкараш една кредитна карта, това е 'най-добрият приятел' на пътешественика :)

 

П.С. Всъщност не попитах този един ден по правилото за престой над 8 часа ли го правиш или ще вадиш виза?

Редактирано от Oshko
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.