Прескочи до съдържание

Билет до Брюксел през март


Препоръчани мнения

То цените може да са си плаващи, но обикновено не препоръчваме толкова ранно купуване, освен ако цената не е много добра. Жалко, че съм пропуснал да го спомена в твоята тема. Моите дубайски билети ги бях купил на 120 евро, после стигнаха 700, в момента са 200.

 

2014-10-11_09-49-34.png

 

Както и да е, за купен самолетен билет никога не се съжалява, а и като искаш да планираш от рано си е бонус всичко да е фиксирано по-раничко. Честито и ще чакаме доклад :)

В този ред на мисли да попитам, мойте билети с Бг еър до/от Брюксел бяха около 300 лв. август месец. Аз не купих поради този съвет, че е рано и сега са 400, че и отгоре. Вече реших, че ще пътувам с WIZZ, поради цената, макар, че хич не са ми удобни както Бг Еър. Все още не съм купила, да се надявам ли, че тези на Бг еър ще паднат?

Връзка към коментар

В този ред на мисли да попитам, мойте билети с Бг еър до/от Брюксел бяха около 300 лв. август месец. Аз не купих поради този съвет, че е рано и сега са 400, че и отгоре. Вече реших, че ще пътувам с WIZZ, поради цената, макар, че хич не са ми удобни както Бг Еър. Все още не съм купила, да се надявам ли, че тези на Бг еър ще паднат?

 

Вдигни пак твоята тема, да го пообсъдим там, забравил съм. 

Връзка към коментар

Вдигни пак твоята тема, да го пообсъдим там, забравил съм. 

Не беше в моя тема, някъде другаде го коментирахме, но не се сещам точно къде. Става въпрос за март месец, смяташ ли, че е възможно да паднат цените на Бг еър?

Връзка към коментар

Не беше в моя тема, някъде другаде го коментирахме, но не се сещам точно къде. Става въпрос за март месец, смяташ ли, че е възможно да паднат цените на Бг еър?

 

Гледам ги, че са по 210 евро. Възможно е да паднат, виждал съм по 140-150, но зависи много и от датите, а и като цяло за Брюксел съм по-резервиран винаги, след като до там летят много държавни чиновници, а те преспокойно с парите на данъкоплатците плащат колкото им поиска авиокомпанията. Ще преместя мненията като видиш този отговор. 

Връзка към коментар

Преди около месец купих билети до Брюксел с "Луфтаханза", баш по време на католическия Великден, на цена 200 евро за бройката. Според мен тази по-висока цена компенсира донякъде по-ниската цена на родния превозвач и виолетовите поради факторите "сигурност" и "удобство", но всеки си знае най-добре...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Преди около месец купих билети до Брюксел с "Луфтаханза", баш по време на католическия Великден, на цена 200 евро за бройката. Според мен тази по-висока цена компенсира донякъде по-ниската цена на родния превозвач и виолетовите поради факторите "сигурност" и "удобство", но всеки си знае най-добре...

Те и Луфтханза не са много сигурни с тези техни постоянни стачки, но и часовете на връщане не са ми удобни. Най-удобни ми бяха Бг еър, но сега цената им скочи много. Ще почакам още малко и ще реша какво да взема. 

Връзка към коментар

Само тя им остана.но ще гледаме докога

А, що? Като гледаме как е тръгнало, скоро Берлин може пак да си възвърне старата слава с най-високите цени на ТИМ  :lol:

 

...хич не е смешно, де  :mellow:

Връзка към коментар

Ами поне докато друг не почне директни полети София-Брюксел ще е така.

Луфтханза и останалите едва ли им крадат голям трафик.

Изобщо в рамките на Европа с тия малки разстояния си е много по- удобно да летиш директно.

Връзка към коментар

А, що? Като гледаме как е тръгнало, скоро Берлин може пак да си възвърне старата слава с най-високите цени на ТИМ  :lol:

 

...хич не е смешно, де  :mellow:

 

Трябва да си върне. Циганията е пълна, на тумби! :lol:  Тотална кочина в самолетите. Няма кой да прибере празните чаши и другите боклуци. Всичко се хвърля на земята. Персоналът няма време, а имат само 2 часа да го направят. :rofl:  Тази линия съществува за българските цигани. Щом се качат и започва към стюарденсите "Како, како, това как, къде, защо" и т. н. :bye: Сега разбирам защо стюардесите нямаха баджове или там каквото се казва. :lol:   Next time EZY или AB

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Wizz понамалиха тихомълком с едно 20 % цените от Брюксел към София за зимния сезон , ама още ще ги дебнем ;)

Като излезе следващата промоция -20% тамън всичко ще си дойде на мястото.

 

Повече от 35 евро посред зима не давам ... само за спорта разбира се , че румънците ме дразнят с техните полети по 20 евро :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Аз отиването го купих, точно заради това намаление, по 59 лв. с дискаунта, обаче връщането ми е още скъпо, всъщност изобщо не е намалено, така, че ще чакам. И трансфера с автобуса на отиване купих, по 5 €, така, че съм доволна, на отиваме ги натъкмих, ако мога и на връщане така да ги направя...

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.