Прескочи до съдържание

Търся билет от Копенхаген по Коледа


Препоръчани мнения

Да ви върна малко отново на темата за Дания.

Търся някакъв евтин (и сравнително лесен) начин да се прибера за Коледа от Копенхаген до София. За съжаление, знаетe, винаги по празници цените са абсурдни. Та да ви попитам дали не ви хрумва някакъв вариант. Гледах в другите теми сте обсъждали варианти през Малмьо с Уизз, пробвала съм го и е добър вариант, но специално за тези дати цените отново са високи и няма смисъл да се ходи до там. Останалите варианти, които виждам са с някакви прекачвания от 20 часа.

Ако сте обсъждали тази дестинация някъде другаде, направо давайте линк и ще чета:) Ако не, всякакви съвети ще са от помощ.

Препоръчителни дати Копенхаген-София около 20 декември, връщане около 5 януари. Без багаж пътувам.

Връзка към коментар

Ми май да кажеш точно колко са "около" датите, че това е основното. Иначе почваме от 280 евро, за полет на околни дати със доста удобни прекачвания в Белград с Air Serbia

 

2014-10-17_20-53-32.png

 

От сайта им: http://airserbia.com

Връзка към коментар

Пробвай за 21 или 22-ри:
- Малмьо -София с Уиз
- Копенхаген -  Белград с Пегасус - ако си от западна България

- Копенхаген - Букурещ пак с Пегасус - ако си от източна България

Връзка към коментар

И аз към тях се бях насочила към сърбите като си мислех да летя до Белград и да хвана автобус до София, но то няма смисъл, цената е същата.

Ще ме посаветваш директно от техния сайт да купувам?

Редактирано от Open World
Връзка към коментар

И аз към тях се бях насочила към сърбите като си мислех да летя до Белград и да хвана автобус до София, но то няма смисъл, цената е същата.

Ще ме посаветваш директно от техния сайт да купувам?

 

Екстра си е техния сайт, просто по другите сайтове които ползвам не излезна тази цена. Може да се впуснеш в ровене с цел да спестиш 3-4 евро, ако случайно попаднеш на точния сайт с точната отстъпка, но си е бая играчка :)

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.