Прескочи до съдържание

Игра: Познай откъде е тази снимка


Препоръчани мнения

Фичо, целия форум не може да уцели държавата - ти искаш град, улица, номер. :lol:

 

Според мен не е Исландия - топличко ми се вижда. :)

Фичо, да пускам ли снимка? Само аз имам 100% верен отговор. :)  :lol:  :)  :P

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Брей ,да вдим-надпис на франски-значи нейде по франска територия,

проверих за всики случай-авторът е ходил по франско ,значи една идея топло :) , хора по гащи-значи и курорт,защото така не се ходи на работа.После да наблегнем на архитектурния стил-с тези кепенци на прозорците към средиземноморието мисля,крепостта отзед -не съм я виждала ,значи изключвам моите обиколки из земите .И все пак на европейски привкус са ми туристите. Корсика?

Връзка към коментар

М, да така е с този надпис! Но Кулата отзад и крепостта ми се струват италиански.Я а погледна отново за морски птички-все ми се струва ,че е близо до вода,която не е езеро ,а море. Ми няма  чайки ,пък и туристите не са почернели ?!? Отиде ми хипотезата за плажове.

Такива крепостни стени ,които са на втори план освен на тосканиско на друго не знам дали да заложа.

Редактирано от Сосче!
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Упс, извинявам се, че чак сега влизам, виждам че доста мнения и  разсъждения са се насъбрали, но все още няма участник, познал населеното място. 
Ето и жокерите - тези, които са споменали  Италия и езеро, са във вярната посока, а първото предположение след загадката е и най-"топло"  :)


Фичо, целия форум не може да уцели държавата - ти искаш град, улица, номер. :lol:

 

Според мен не е Исландия - топличко ми се вижда. :)

Не може да се отрече - отговорът ти е верен  :lol: , но не достатъчно прецизен. 

Не, не искам улица и номер, но по възможност - името на населеното място.  ;)

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

На заден план се вижда Castello scaligero, а аз винаги съм мислела, че е в Сирмионе. :)

Топло, топло ... и хем мислите са ти съвсем точни, хем снимката не е от Сирмионе  ;)

Пескиера дел Гарда?

Топло, но не е там  ;)

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.