Прескочи до съдържание

Игра: Познай откъде е тази снимка


Препоръчани мнения

Ne

 

Номерът с познаване на снимка по името на файла и ние вече го знаем. Затова хвърлих гола кука. Тайланд нямаше да мине, затова реших Мадяроршаг.

Както се казваше в един стар виц, в биксвити "Катеричка" няма катерици.

 

Не е и Прага.

Редактирано от Zaro
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Заг

 

Ne

 

Номерът с познаване на снимка по името на файла и ние вече го знаем. Затова хвърлих гола кука. Тайланд нямаше да мине, затова реших Мадяроршаг.

Както се казваше в един стар виц, в биксвити "Катеричка" няма катерици.

 

Не е и Прага.

 

 

Не знам за катеричка, но все си мисля, че си има крушка опашка

Ако не е Унгария, най-вероятно е някой град в Трансилвания, който унгарците още не са го прежалили - Брашов, Сибиу, Сигишоара, нещо такова.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Едно от трите, посочени от Домосед. Радвам се, че на пръв поглед тривиална загадка дава разнопосочни отговори.

 

Приемаме ли, че съм познал, или ще налучкваме точно кое от трите?

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Иглен нос :) Обичам тази игра! Досега наваксвах с четенето на темата от начало, за да не се повтаряме, ама сега си я следя изкъсо...

Ох, че съм закъснялааа :) (Докато се надувам! )

Редактирано от eloena
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Това е статуята на Големия Буда от Камакура. Представлява бронзова статуя на Амитабха (Амида) Буда, която се намира в храма Котокуин. С височина от 13.5 метра това е втората най-висока бронзова статуя на Буда в Япония. Тя датира от 1252 г. и първоначално е била разположена във вътрешността на храма. От 1495 г. статуята стои на открито след като стените на храма са били разрушени на няколко пъти от тайфуни и приливни вълни.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.