Прескочи до съдържание

Игра: Познай откъде е тази снимка


Препоръчани мнения

Някой е секъл , а друг е поправил грешката, като е засадил нови дръвчета до пъновете на старите  :)  :) :)  :)  :)  

Доброто срещу злото в природата :rolleyes:  :rolleyes:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Някой е секъл , а друг е поправил грешката, като е засадил нови дръвчета до пъновете на старите  :)  :) :)  :)  :)  

Доброто срещу злото в природата :rolleyes:  :rolleyes:

:lol:  :lol: :lol:  Нищо подобно. 

 

 

Прилича на гробище...

Не е и това.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

А на мен ми прилича на някаква юбилейна гора, където са засадени дръвчета по някакъв повод, или от определени хора ...  :rolleyes:

Това е определено в правилната посока. :)

Връзка към коментар

Предполагам, че е нещо интересно , но ако някой не е бил на място и не го е видял с очите си няма как по пътя на логиката да се достигне до отговора. Така, че един жокер би бил много добро нещо.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

А на мен ми прилича на някаква юбилейна гора, където са засадени дръвчета по някакъв повод, или от определени хора ...  :rolleyes:

 

Айде потърси, да си довършиш започнатото. Аз го намерих, ама следвайки твоето предположение.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Предполагам, че е нещо интересно , но ако някой не е бил на място и не го е видял с очите си няма как по пътя на логиката да се достигне до отговора. Така, че един жокер би бил много добро нещо.

Не знам дали е интересно, но на мен ми хареса.

Давам жокер:

От черните ... "пънове" звучи музика. :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Пеещите дървета, Олборг, Дания.

Браво, Zaro! Твой ред е! :)

 

Това е Park of Music , който е част от градския парк Kildeparken, в Олборг - Дания

Началото е дадено през 1987 по идея на Ernst Trillingsgaard - директор на Културния и конгресен център в Олборг.

Първото дърво е посадено от сър Клиф Ричард преди концерта му в Олборг през 1987г.

От тогава има доста новозасадени дървета, придружени от музикални колони, където като натиснеш бутона започва да звучи музика.

Ето списък на всички, които са участвали.

 

IMG_9726.JPG

 

Входа към парка:

 

IMG_9727.JPG

 

Ето част от колоните, които съм снимала:

 

258.jpg

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.