Прескочи до съдържание

Игра: Познай откъде е тази снимка


Препоръчани мнения

Еха, понеже не знам как се трие закъсняло мнение, този нелеп коментар ще виси тук докато някой модератор не го изтрие. Сори за спама  :wacko:  :blush:

Редактирано от eloena
Връзка към коментар

Браво! Много ме впечатли този град. Бяхме там по залез. Казват, че там е един от най-красивите залези. Слушахме "Морския орган" и се любувахме на инсталацията "Поздрав от слънцето".

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Изстрел в тъмното, никога не съм ходила там, но преди няма и половин час видях снимка на много подобно нещо във Фейсбук - един познат е в Бангкок: Wat Arun Rajwararam (The Temple of Dawn).

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Бързо го позна. Ват Арун в Банкок е. :) Интересното е, че е будистки храм, но името му идва от хиндуисткото божество Аруна, персонификация на Слънцето. В ресторанта отсреща, от който направих снимката, готвят страхотно и гледката е невероятна.

Редактирано от T.E.Lawrence
Връзка към коментар
 

Изстрел в тъмното, никога не съм ходила там, но преди няма и половин час видях снимка на много подобно нещо във Фейсбук 

Аз съм ходил, ама какво от това, пак ме изпреварихте :)

Един път и аз да позная нещо в тази тема хаха ... 

 

post-72-0-40183900-1416319096_thumb.jpg

почти от същия ъгъл съм снимал и аз май

 

Мдааа и не толкова фокусирано, както видях сега :D

Редактирано от wilks
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Ще започна да вярвам в предопределението. Сутринта вкъщи се заговорихме за Камбоджа, после проверявах полетите до Бангкок, мернах снимката от Ват Арун във фейсбук и малко по-късно видях загадката. Няма начин.. ще се ходи...

 

Да видим дали някой е мяркал това нещо и дали ще се сети къде е. Жокер - в река е:

 

post-350-0-93634200-1416319203_thumb.jpg

Редактирано от Gamina
Връзка към коментар

Да, статуята е във Вардар. Под Камен мост. 

За нея нищо никога не съм успявала да открия (опитвала съм). Интересното е, че по принцип каката не плува във водите на Вардаро, ами се кани да скочи в тях. Тази снимка не е моя, но се вижда къде й е мястото:
http://1.bp.blogspot.com/-gVj-OSJjVKk/UnTFQSj6drI/AAAAAAAAAz4/MUJZtVVHinE/s1600/IMG_7081.JPG
 

-------------

 

Тони, ти си :)

Редактирано от Gamina
Връзка към коментар

Село Web-ово в Хюстънска околия. 

 

Местност Нъчеви чеири, до с. Хлябово

Май стана малко объркване, Zaro позна първи, но малко завоалирано го е написал  :)

Надявам се да не се сърди, че го подминахме, извинявам се

Връзка към коментар

Жената в бяло е излязла за малко... :)

 

Неизвинени ли ще имам? :huh:Все пак съм трогната, че отсъствието ми е било забелязано....  :blush:

 

По темата: На първата снимка предполагам, че това е крепостна стена, а камъка е вид оръжие използвано в Средновековието. В  страна от Централна Европа ли е правена снимката?

Редактирано от woman_in_white
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   3 магеланци

    • Ledda
    • Kristian Desev
    • Дани Магелани
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.