Прескочи до съдържание

Игра: Познай откъде е тази снимка


Препоръчани мнения

Преди 1 час, chandni каза:

@ven62 да го познава! Зор, зор, зор за моренца.... А сега се покри! :beach:

Ми, наплашихме го , че ще черпи и той се дематериализира:girl_mad::dance2:

  • Шок 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
На 1.08.2018 г. в 13:14, SLX каза:

Браво, @Фичо. Дака, Бангладеш. Изумително място, което силно напомня Индия (независими са от Индия от 70 те години), но има своя собствен хм.... чар и мирис... Между другото Бангладеш е едновременно една от най-бедните държави в света и една от най-бързо развиващите се. Има сериозен икономически потенциал там, а от хората с които работих,  оставам с впечатлението, че има и значителен умствен такъв. 

Дака е невъобразим кипеж, шум, налудничаво улично движеение и място на покъртителни контрасти.  И не съвсем безопасно за бледолики, казват. Въпреки последното имах незабравими преживявания в миазмите на един пазар в Дака, където бях обект на неподправен и добронамерен интерес.

 

Използвам повода да призова, в случай че имаш желание и възможност, да разкажеш малко повече за Бангладеш, да покажеш снимки ..., не са много магеланците, посетили тази страна, а и по принцип не се знае много за нея в България.  (Аз понякога я давам за пример, когато българи са много учудени, че някой, някъде по света, не знае нищо за България, като питам: "А вие, например,  какво знаете за Бангладеш - страна със 160млн. население?" ) 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 7
Връзка към коментар
преди 2 часа, Zaro каза:

Амуляни?

Топло, мръдни малко надясно и сме там.

:girl_mad:

Тасос, е това, едната снимка е по пътя за манастира, а другата е в Лименария по залез.

@Zaroти си наред, моля!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 7 часа, AlexandraKo каза:

Топло, мръдни малко надясно и сме там.

:girl_mad:

Тасос, е това, едната снимка е по пътя за манастира, а другата е в Лименария по залез.

@Zaroти си наред, моля!

Преди малко бях тук. Няма да злоупотребявам да отговарям на море с планина, някой друг да пуска.😎20180805_130246.jpg.9013ae75dce601237b1e277ab55b7e36.jpg20180805_130243.jpg.b0486064de8a77a1ee6ed050bbebf318.jpg20180805_130249.jpg.012695a92d45275dda65628d3bafa251.jpg

 

Редактирано от Zaro
  • Харесвам 9
Връзка към коментар
преди 15 часа, chandni каза:

IMG.jpg.c123a7d023cbc333acaf4b2c337a2fe0.jpg

 

От къде е снимката? 🙂

Някакви предположения...? 🙂 Или да перифразирам Петър  Младенов - "Най-добре @AlexandraKo да дойде!" :rofl:

  • Харесвам 2
  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 34 минути , домосед каза:

Анси?

Бих казъл Страсбург , но ако Анси е студено и при положение, че за мен това е Европа бих се насочил към Белгия.

Редактирано от Щастливеца
Връзка към коментар
преди 1 минута , Щастливеца каза:

Ако Анси е студено и при положение, че за мен това е Европа бих се насочил към Белгия.

Все така студено! :girl_smile:Обърнете внимание на дадените жокери. 😉

Връзка към коментар
преди 2 минути , Таньо каза:

Тасос, Теологос  🙂

 

Още малко по-студено и бирата им направо ще кристализира... :laugh1: Градът е титулуван и като европейска, и като световна столица... но не непременно на едно и също нещо! :girl_blum:

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 6 минути , chandni каза:

Още малко по-студено и бирата им направо ще кристализира... :laugh1: Градът е титулуван и като европейска, и като световна столица... но не непременно на едно и също нещо! :girl_blum:

Пилзен.


 

Редактирано от Таньо
  • Браво 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.