Прескочи до съдържание

Игра: Познай откъде е тази снимка


Препоръчани мнения

Архитектурата изглежда европейска, но като чели знака за паричните единици е долар .

Изглежда като място което има зима, така че бих заложил на Канада или САЩ

Връзка към коментар

Да не е Ница?

Първо предположих, че е в Италия, ама, после се сетих, че Мари беше пуснала коледни снимки от Ница.

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Мястото ми изглежда супер туристическо, заради присъствието на млади италианци на преден план, източноевропейци в анцузи и западна архитектура от топла страна. Освен това, цените със знак за валута до тях... в нормално място няма да има знак. Логото горе вдясно ми прилича на Ла Кост.

Франция? Марсилия?

  • Харесвам 2
  • Браво 2
Връзка към коментар

Точно така-Марсилия!За двата часа,в които бяхме там не можа да влезе под кожата ми този град.Но пак бих му дала шанс🙂Интересно е колко нюанса хванахте от снимката,за да ви насочи към мястото.И то е точно такова,хем е в Западна Европа,хем по занемареността си прилича малко на Източна.

преди 57 минути , AlexandraKo каза:

Да не е Ница?

Първо предположих, че е в Италия, ама, после се сетих, че Мари беше пуснала коледни снимки от Ница.

@AlexandraKo, уникална памет, отново!👏🙃

@Венелин,ти си!

Редактирано от Мари Николова
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 1 минута , Мари Николова каза:

Точно така Марсилия!За двата часа,в които бяхме там не можа да влезе под кожата ми този град.Но пак бих му дала шанс🙂Интересно е колко нюанса хванахте от снимката,за да ви насочи към мястото.И то е точно такова,хем е в Западна Европа,хем по занемареността си прилича малко на Източна.

@AlexandraKo, уникална памет, отново!👏🙃

@Венелин,ти си!

Даже, ако не се лъжа, имаше Виенско колело на Масена.

  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 9 минути , Венелин каза:

Тук съм в една моя любима страна... обаче не намерих хубава снимка без мен на нея.

 

1.thumb.JPG.b5759352d54e8bdff74cc9651084b8be.JPG

тази страна да се намира случайно в декорите на Бояна, всеки ден минавам от там 🤣

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 15 минути , Венелин каза:

Тук съм в една моя любима страна... обаче не намерих хубава снимка без мен на нея.

Надписът е тематично пакистански, а не си я писал за посетена. Мирише на плъх 😂

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Мари Николова каза:

Точно така-Марсилия!За двата часа,в които бяхме там не можа да влезе под кожата ми този град.Но пак бих му дала шанс🙂Интересно е колко нюанса хванахте от снимката,за да ви насочи към мястото.И то е точно такова,хем е в Западна Европа,хем по занемареността си прилича малко на Източна.

@AlexandraKo, уникална памет, отново!👏🙃

@Венелин,ти си!

... и снимката е правена малко след 13 часа на 02.12.2018 г. ?  🙂

  • Смея се 1
Връзка към коментар
16 minutes ago, mu_ry said:

тази страна да се намира случайно в декорите на Бояна, всеки ден минавам от там 🤣


Да, в Бояна се намира, правилен отговор!
@Mu_ry, твой ред е

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 11 минути , Таньо каза:

... и снимката е правена малко след 13 часа на 02.12.2018 г. ?  🙂

Хаха,точно така,на път за круизното пристанище.Спокойно може да се чустваш"виновен" за това пътуване😊

  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Мари Николова каза:

Точно така-Марсилия!За двата часа,в които бяхме там не можа да влезе под кожата ми този град.Но пак бих му дала шанс🙂Интересно е колко нюанса хванахте от снимката,за да ви насочи към мястото.И то е точно такова,хем е в Западна Европа,хем по занемареността си прилича малко на Източна.

Дай ѝ втори шанс на Марсилия Мари 🙂 за повече време. На мен Марсилия не ми прилича по нищо на Източна Европа, особено по занемареност. Напротив в Източна Европа е чисто и подредено на Север. Марсилия е Юг, освен това там живеят много от произход от Магреба, така че по скоро на Северна Африка, но пак е относително, защото в Северно Мароко въобще нямах чувството на моменти, че съм в Африка.

 

Снимки за вдъхновение:

https://photos.app.goo.gl/Z8hBkX3lngBSmSpI2

https://photos.app.goo.gl/RF2a8q4ScVOhaqbs1

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.