Прескочи до съдържание

Игра: Познай откъде е тази снимка


Препоръчани мнения

преди 6 минути , Фичо каза:

Да ти се намира малко разсад? :rolleyes:

Недей да ги сееш, че не никнат... Най-много някой след теб да си набере :sarcastic_blum:

  • Браво 1
Връзка към коментар

3 дни няма отговор или жокер в темата, следователно всеки може да пусне следващата загадка. 

 

Съобщението е автоматично. 

Връзка към коментар
30 minutes ago, Eva eva said:

Давам жокер 🙂 Понякога след работа ходя до този водопад. Работя в София 🙂 

не ми прилича на Боянския водопад, но все пак не съм ходила там около 10 години, така че може и да греша

Връзка към коментар
3 minutes ago, Pandurova said:

не ми прилича на Боянския водопад, но все пак не съм ходила там около 10 години, така че може и да греша

Не е Боянския водопад. Обаче, топло 🙂 

Връзка към коментар
1 minute ago, A.D.A said:

Един от Алековите водопади? 

Да, точно! Това е долен Алеков водопад, на река Скакавица в планина Витоша. Водопадите са кръстени на Алеко Константинов, той често ги е посещавал. Ти си @A.D.A

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

В сградата се помещава зала, определяна като единствена по рода си. Това, което я прави такава обаче, се оказва недостатък за предназначението и. Коя е сградата и къде се намира? 

 

IMG-5e615dc6b3d1ee17ed56d008fbdb3422-V~2.jpg

Връзка към коментар

Верен отговор! 

Множеството пъстроцветни витражи, осигуряващи естествена светлина през деня, се оказали причина за лошата акустика в залата. 

По време на посещението ни в града, в залата нямаше предвидени концерти,но случихме на репетиция.

 

FB_IMG_1602304049566.jpg

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

3 дни няма отговор или жокер в темата, следователно всеки може да пусне следващата загадка. 

 

Съобщението е автоматично. 

Връзка към коментар
преди 8 минути , Eva eva каза:

Иха, познах ли, @Ivaylo A.? Била съм там, имам и снимки, но от другата страна на акрата 🙂 

Точно така Ева , ти си наред. 

 

Това е точно Арката на Сергиите в Пула , Хърватия, името и идва от рода Сергии в памет на които е построена.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.