Прескочи до съдържание

Игра: Познай откъде е тази снимка


Препоръчани мнения

преди 20 минути , Фил каза:

А, имаме си агенти, които ни пратиха цялата снимка :biggrin:

1480250228_1.jpg.fef52da7415ab1688894c48961d0fc68.jpg

@Фил, много си добър!

 

В първия момент си помислих, че си изровил снимката от някоя от темите за Сицилия, където, със сигурност, съм я поствал.

 

-------

Ако бях трол на ББ, веднага бих те питал:

Ти ли сътвори оная снимка с нощното шкафче.

 

  • Смея се 2
Връзка към коментар

Последно, колко каноли бяха? По снимките виждам една... две... 

Подозирам, че сте се слели с местните гупировки и са били много повече, но декларирате само тия, за да спестите от форумни данъци 😁

  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 32 минути , ven62 каза:

Правилен отговор. 

 

Намират се в резервата Кава Гранде. В списъка на Юнеско. Срещал съм разни "класации", че са в топ 5 на забележителностите в Сицилия. Чак пък в топ 5 не бих ги сложил. То, в тези класации е и Етна. 50 пъти да ходя в Сицилия - до Етна няма да отида:

Но определено си заслужават. Каньона е много красив, естествените езерца с няколкото водопадчета и места за плаж - също. 

 

Чест и почитания, @AlexandraKo.

Как така - от три скали и зеленина наоколо успя да познаеш Сицилия.

Ще ми е любопитно да коментираш, а и после, наистина ли леко се заблуди и отиде в друга посока с nero-то или знаеш нещо свързано с това,


 

 


 

Не съм се заблудила, ама хииич!

Неро-то е Неро ди Авола...Любимото ни вино, от района на Авола.

А пък, в оня парк, като се загубихме веднъж, / с колата/, такива красоти видяхме, толкова приятни хора срещнахме-

Абе, слабост с ни е Сицилия и това си е.

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 24 минути , ven62 каза:

Ако бях трол на ББ, веднага бих те питал:

Ти ли сътвори оная снимка с нощното шкафче.

Разкри ме! :biggrin: 
Обаче и Мата Хари помогна! :yes:

  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 20 минути , master_of_germs каза:

Последно, колко каноли бяха? По снимките виждам една... две... 

Подозирам, че сте се слели с местните гупировки и са били много повече, но декларирате само тия, за да спестите от форумни данъци 😁

@Фил е царят на фалшивите снимки. Не "патя" за първи път.

Канолите бяха няколко, но тази е първата и единствена в тази чиннийка и изобщо по снимки. 

Естествено я предоставих на жена ми. Останалите ги чакахме да ги напълнят (всеки уважаващ себе си продавач на каноли в Сицилия трябва да ги пълни непосредствено преди да ти ги продаде - така ми обясниха тогава - омеквали...) А аз докато чаках се "давех" с 1-2 литра вода, че това нанагорнище - здравето ми взе.

  • Харесвам 3
  • Шок 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 30 минути , Marisha каза:

Какъв е този плаж и къде се намира.

viber_image_2021-02-12_00-44-50.jpg

Аз плажове като видя - очите ми остават ...

Да си пускала подобни снимки от същото място преди 4-5 месеца ?:wink:

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 47 минути , Marcin michalczak каза:

Cofete Beach

Да, Cofete beach е. За мен е най впечатляващия плаж на Фуертевентура. 12 км плаж почти без хора. Малко трудно достъпен, но си заслужаваше ходенето там.

@Marcin michalczak ти си.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 3 часа, Marcin michalczak каза:

Webp.net-resizeimage (5).jpg

Малко налучквам, но по логиката от името ти и малко помощ от Google ми се струва че има голяма вероятност да е някъде във Вроцлав? 😀

Връзка към коментар
преди 8 часа, settler каза:

Да видим къде се намира това островче? Ако има нужда мога да подскажа с още една по-разкриваща снимка 😃 

VideoCapture_20210213-005659.jpg

Правилото на играта е : трябва да изчакаш, за да каже  @Marcin michalczak, дали си познал и да те покани, за следващата снимка.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 2 часа, AlexandraKo каза:

Правилото на играта е : трябва да изчакаш, за да каже  @Marcin michalczak, дали си познал и да те покани, за следващата снимка.

Ясно, благодаря. Ще знам вече занапред  😀

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 26 минути , Marcin michalczak каза:

Да, аз живея във Вроцлав.  Не, тази снимка не е в страната на същите тектонски плочи като нас.

Това е в Рейкявик, Исландия.

Връзка към коментар
преди 6 минути , Marcin michalczak каза:

Разбира се, твоят ред.

А ти можеш ли, да разкажеш нещо за тази фигура, моля!Когато някой задава загадка, после дава информация за нея, така е прието, в началото на играта.

Това е мисията на тази игра - да научаваме по нещо ново:)))
 

Нямам снимки в момента, ако искате, да познаваме загадката на @settler, къде се намира това островче:

 

image.jpeg.52e516cbb9f58b469f99648a7636a0f6.jpeg

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 11 минути , AlexandraKo каза:

I czy możesz nam coś powiedzieć o tej figurze, proszę! Gdy ktoś zadaje zagadkę, to jak zwykle na początku gry podaje informacje o niej.

Taka jest misja tej gry - nauczyć się czegoś nowego :)))
 

 

image.jpeg.52e516cbb9f58b469f99648a7636a0f6.jpeg

Художник  ThorarinsdottirSteinunn. Популярно в Исландия. http://leifnorman.net/trip-to-iceland-sept-2-2017/

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, Marcin michalczak каза:

Остров Сентоса

Абсолютно, браво! По-точно това то е едно от прилежащите малки островчета до Сентоса, едната крайна точка на "MegaZip Adventure" тролея, като преди да стигне въпросното островче, пътят му минава над малка "джунгла" и плажа "Siloso", а общата му дължина  е 450 м и се развиват 60 км/ч. Като цяло прелетяването е лежерно, но става за любителите на малко повече адреналин 😃

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.