Прескочи до съдържание

Игра: Познай откъде е тази снимка


Препоръчани мнения

преди 3 минути , Pantelej Putnik каза:

Хайде тогава аз да пусна нещо. Моля да разгадаете кой е градът, който съм снимал от самолета след около 2-3 часа след излитане от Дубай към София. Самият аз не знам кой е този град, но поне изглеждаше доста голям. Хайде заедно да го разгадаем!

20220508_225455.jpg.e98a1d8b619c4ee77bf0560abdfca649.jpg

 

Аз първи да изкажа предположение - Багдад?

Верен отговор. Пускай следващата снимка! 😉 

  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 27 минути , stebal каза:

Tова ми прилича на полилей, сниман отдолу нагоре🙂

Има нещо вярно. Отдолу нагоре  и отвътре навън са и двете снимки, но от различни нива. На първата снимка се виждат подметките на човека, който снима втората снимка...

А да е полилей, може би не точно, но има доста осветителни тела на снимките... а има и звук, освен светлините, ама трябва да си представите едно силно монотонно и всеразтърсващо жужене.

 

Айде, нека и отвън да го покажа 🙂

20220506_163733.jpg.caaf4eff1619e0cd056b20126155983e.jpg

 

20220506_163956.jpg.5a368e0f1da3e3c27622639bebad33af.jpg

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, master_of_germs каза:

Има нещо вярно. Отдолу нагоре  и отвътре навън са и двете снимки, но от различни нива. На първата снимка се виждат подметките на човека, който снима втората снимка...

А да е полилей, може би не точно, но има доста осветителни тела на снимките... а има и звук, освен светлините, ама трябва да си представите едно силно монотонно и всеразтърсващо жужене.

 

Айде, нека и отвън да го покажа 🙂

20220506_163733.jpg.caaf4eff1619e0cd056b20126155983e.jpg

 

20220506_163956.jpg.5a368e0f1da3e3c27622639bebad33af.jpg

 

Хм, освен 5-те емотикона, май трябва да има още няколко, чрез които да се коментира  🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Кошерът - инсталация на Бътсър в кралската ботаническа гградина в Лондон. 

Прилича на рояк пчели и е вдъхновена от проучваниятя на пчелната комуникация. Прилича и на пчелна пита, защото е съставена от 6-ъгълни детайли. Свети, вибрира, издава звуци. Всичко това се контролира от истински кошери в градината. ( помагах на едната щерка за презентация по темата 😊)

 

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
  • Браво 3
Връзка към коментар
преди 3 часа, bibi каза:

Кошерът - инсталация на Бътсър в кралската ботаническа гградина в Лондон. 

Прилича на рояк пчели и е вдъхновена от проучваниятя на пчелната комуникация. Прилича и на пчелна пита, защото е съставена от 6-ъгълни детайли. Свети, вибрира, издава звуци. Всичко това се контролира от истински кошери в градината. ( помагах на едната щерка за презентация по темата 😊)

 

Пристъпи към задаване на следващата загадка! 🙂

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 20 минути , stanislavpp каза:

Къде точно се намира кулата ?

938788AF-C042-43E6-9BFA-9274D1EC4065.jpeg.4f6c7c751fbd5d463aa7f9ef04aa1eeb.jpeg

 

Прилича ми на кулата на хълма Бродуей в графство Уорчестър, добрата стара Англия. Наблизо е село Бродуей.

  • Браво 1
Връзка към коментар

Турция е , но къде ? Отпада Истанбул , някой щеше да е отговорил вече . По пътя на логиката , Анкара или следващият там  голям град, който е с кейбъл кар . Има ли други градове в Турция с кейбъл кар или да гласувам за Анкара?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.