Прескочи до съдържание

Игра: Познай откъде е тази снимка


Препоръчани мнения

Дани Магелани

Ева се сети за Санторини, нека тя да даде загадка.

А на мен ми подсказа кой е плажът, самото разположение на скалата. И на двата съм била.

Евче, ти си! 

Връзка към коментар
преди 21 минути , Дани Магелани каза:

Ева се сети за Санторини, нека тя да даде загадка.

А на мен ми подсказа кой е плажът, самото разположение на скалата. И на двата съм била.

Евче, ти си! 

Ами не е много честно, но пускам 🙂 Снощи бях толкова сигурна, че съм права, че си подготвих загадка 😄 

Това ми е загадката - къде съм, какво пия и защо го пия  🙂  

 

DSC_0943-2.jpg

 

DSC_0946-2.jpg

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
В момента, Pantelej Putnik каза:

Това са бадеми, нали?

Бадемите имат много ползи за здравето. Вероятно за това ги пиеш тези напитки с бадеми?

Не съвсем 🙂 

преди 2 минути , Pantelej Putnik каза:

Това са бадеми, нали?

Бадемите имат много ползи за здравето. Вероятно за това ги пиеш тези напитки с бадеми?

Да, бадеми са. Но не пия напитката заради полезността на бадемите 🙂 

Връзка към коментар

Няма да ви мъча повече, приемам отговора на Крис 🙂 Мястото е Сиди бу Саид - чаровно синьо-бяло градче в Тунис, на брега на Средиземно море. Може би това място най-много ми хареса в Тунис. Пия това нещо по две причини - първата е, че вино в това градче няма 🙂 Всъщност никакъв алкохол не се предлага. Другата причина е, че тази напитка е лимонада с млечни бадеми и единственото място в света, където се прави е тук 🙂  Не може да не се опита 🙂 @Kristian Desev ти си 🙂 

 

DSC_0928-2.jpg

 

DSC_0929-2.jpg

 

DSC_0932-2.jpg

 

 

DSC_0954-2.jpg

 

DSC_0971-2.jpg

 

DSC_0936-3.jpg

  • Харесвам 16
  • Браво 1
Връзка към коментар

Ех! А аз си мислех, че ти е станало много сладко от онези вълшебни баклавички, които хапна 2 пресечки преди това, видя заведение с гледка, не издържа на поканите на Халил и реши да пиеш нещо освежаващо, защото следваше път през пустинята. 😄

 

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.