Прескочи до съдържание

Игра: Познай откъде е тази снимка


Препоръчани мнения

Люнебург :) .(Lüneburg)

Градът е известен с добива на сол и така наречената "Salzstrasse" (14-17век). Благодарение на солта става един от най-богатите градове в северна Германия. Има канал който го свърва с Любек, естествено сега каналът е само туристическа дестинация, особено за колездачи.

Другото особено е, че Старият град е почти изцяло запазен през 2рата Световна война.

Също има и минерлни лечебни извори, за феновете на СПА-услугите, е едно от най-добрите места на север.

 

Още малко снимки, искаше ми се тях да ги пусна, ама google-a ги разпознава веднага.

 

kakadu ти си наред ;) 

post-1448-0-36773000-1418735763_thumb.jpg

post-1448-0-90473500-1418735904_thumb.jpg

post-1448-0-66014600-1418736161_thumb.jpg

post-1448-0-53592700-1418736233_thumb.jpg

Редактирано от БраниB
  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Варшава, новият национален стадион на Полша. 

 

Има два основни жокера - шарените седалки и тесният, минимален междинен етаж. Стадионите с подобен капацитет с червени седалки са Луш, Уембли, Емирейтс. Всички те имат повече от един тесен етаж между най-долния и най-горния. 

Редактирано от Zaro
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Перфектен отговор. Само да добавя, че е построен за европейското в Полша и Украйна, 2012г.

 

Заро, ти си!

 

И ще приеме финала за Лига Европа през 2015 г. 

 

Не съм ли споменал, че празните стадиони са ми слабост, както и че като студент съм писал курсова работа за словообразуването при футболната терминология на английски, с която поставих всички преподаватели в мат с един ход?

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

И ще приеме финала за Лига Европа през 2015 г.

 

Не съм ли споменал, че празните стадиони са ми слабост, както и че като студент съм писал курсова работа за словообразуването при футболната терминология на английски, с която поставих всички преподаватели в мат с един ход?

Лелеееее,Заро, ми ти си много учен, събра ми очите! Браво на теб! Редактирано от AlexandraKo
Връзка към коментар

Айде, възползвам се от "намалението" да се вредя и аз да пусна снимка :)

Ето нещо елементарно - къде е тази скала и какво е любопитното за нея?

post-1179-0-32097800-1418754154_thumb.jpg

 

Връзка към коментар

Да, но това храсти ли са дървета ли... не са като за нашите географски ширини... приличат ми на Пинии...

 

Италия?

Редактирано от woman_in_white
Връзка към коментар

Извинявам се за късния отговор, лудница е днес.

Да, Майорка е - това е скалата, която тамошните художници най-често изобразяват на картините си.

Мисля, че е ред на БраниB, понеже беше първи.

Връзка към коментар

Някъде в Гърция?

Авторката не е ходила в Гърция - поне така е написано в профила.

По-скоро е някъде в Испания - точно същото съоръжение има в Пуерто де ла Крус на Тенерифе, но не е толкова висок хълмът, връз който седи. :)

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.