Прескочи до съдържание

Игра: Познай откъде е тази снимка


Препоръчани мнения

И на мен, еле с тези къщуркички ;) за по 1000 евро на вечер. То, трябва човек да не мигне цяла нощ при тази цена ;) ;) ;)

Те къщичките са за поне минимум 4-5-6 човека (като апартаменти са), за да се разпредели цената поносимо между хората.          В един скромен хотел в Тисендал (по пътя за Тролтунга) платихме 150 евро за нощувка  - ами това е норвежкият стандарт и норвежките цени.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Valley - ти си виновен! - да зяпам за Svalbard. Демек още по на север  :lol: Цените са очарователни в Норвегия, да... А в Svalbard къмпинг е леко не-препоръчителен ;) Извинете оф-топика, ама такива теми бунят в мен асоциации и идеи, та си давам лека свобода... 

Връзка към коментар

Да, в околността на по-значимото там градче Реине (Reine). Рио с тропическата растителност, слънцето плажовете са за предпочитане.

 

Нюромансер - предавам ти щафетата.

Къде сииии, Нюромансер, със следващата снимка?
Връзка към коментар

post-1418-0-20817300-1420907530_thumb.jpgДа, английска полицайка с пера само там може да се види.

Независимо, че изглежда азиатско следващата ми загадка е в Европа. Къде се намира и по възможност - как се казва? За децата е страхотна атракция, а и възрастните много харесват това място.

 

Връзка към коментар

Сиам  или Лоро Парк на Тенерифе? И двата парка   изглеждат азиатско, защото са  посветени на Тайланд. Ако е това.

Редактирано от AlexandraKo
Връзка към коментар

Ще дам отговор на загадката и моля, който има готовност да пусне следващата снимка.  

Паркът се казва Паири Дайза: има оригинални градини съсъ съответните павилиони - китайска  /огромна и много красива/ и индонезийска, пещера от Папуа Нова Гвинея със скулптори и африканско село. Всичко е правино с естествени материяли и в съответната страна. Животните са свободни и е много забавно - кенгуруто току може да се отърка в теб, има 2 мързеливи коли, много сладки марсупиалчета и т.н. папагалите летят около теб и има висящ мост.

Паркът е на около 60 км от Брюксел и е наистина много приятн.

  http://www.pairidaiza.eu/en

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Eто я и моята загадка: Къде се намира този паметник, как се казва и с какво е известен.

 

Още не съм била там, но се надявам скоро да го видя на живо :)

Редактирано от Травеолани
Връзка към коментар

Eто я и моята загадка: Къде се намира този паметник, как се казва и с какво е известен?

attachicon.gifCapture.PNG

 

Още не съм била там, но се надявам скоро да го видя на живо :)

 

Говорим за снимки , които ние сме снимали.  Иначе нещата се опорочават и губят своя смисъл..

Дали не може да смениш с нещо твое си?

Тук поставяме само снимки, които сме направили лично и от места на които сме били пак лично.

Щото, иначе в нетЯ - снимки  всякакви.

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Слагам друга правена от мен - кой е този град?

 

Хммм, това доста ми прилича на един комплекс на крайбрежната алея на Хелзингборг ..., обаче пък там май нямаше такъв вълнолом с камъни ... :rolleyes:

 

post-139-0-96776500-1421079110_thumb.jpg

Връзка към коментар

Гледам, че играта съвсем замря, та ще напиша отговора -това е Малмьо, Западното пристанище.

 

Нека някой друг пусне друга снимка, за да продължи играта.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.