Прескочи до съдържание

Игра: Познай откъде е тази снимка


Препоръчани мнения

Това трябва да е някой от колумбовите кораби в Испания, вероятно Кадис. Ама не знам кой точно кораб са възстановявали и не ми се търси в Гугъл.

Аз съм виждал "Златната Кошута" на Дрейк и "Къти Сарк" в Лондон, но това място на снимката изглежда топло и вероятно е Испания.

Връзка към коментар

neuromancer позна за кораба, но не и мястото, но аз зачитам отговора му за точен. 

 Кораба е Нинья, La niña, главният кораб на Колумб. Намира се с другите два в Huelva

TresCarabelas.jpg

Редактирано от Alexander
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ха, и аз мислех за кораб на Колумб, ама ние видяхме Санта Мария из канарите. Радвам се,че ги има и другите. :):):) Оо, ама там бяха реплики. Тези дали са истинските?? Голям кеф е всеки случай, благодарв.

Връзка към коментар

Хм, Ниня не беше ли най-малкия?

Една природна снимка от мен, малко трудна вероятно, ама вие много бързо познавате

001.jpg

леко размазана, че беше мрачно

Връзка към коментар

Neuromancer, прави си. Не е най-голямата със сигурност, но е главанта и водещата, понеже в нея е бил Колумб. Избрал нея, понеже се управлявала най-лесно.

Не вярвам някой да ти познае снимката...Другият път и аз ще сложа нещо по-трудно. :)

Редактирано от Alexander
Връзка към коментар

Да, той е. Тъкмо търсех да пусна жокер.

Аз го знам като The Suitor. Срещу него са Седемте сестри, според легендата този младеж последователно поискал ръката на седем сестри, те му отказали и той се пропил.

Намира се на Geirangerfjord, който е от най-красивите фиорди според пътеводителите.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Привет.

Надявам се с тази снимка да ви затрудня :)

Привет!

Изчакай малко, трябва да познаеш предишната снимка, преди да пуснеш твоя  :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.