Прескочи до съдържание

Игра: Познай откъде е тази снимка


Препоръчани мнения

България?

В Западна Европа е. Фигурата е типична за твореца и се намира в дворчето между двете части на музея. Много интересно е направен този музей. Друг образ на тази фигура е на висока стълба, протягаща се към звездите.   

Връзка към коментар

Голям зор с тази снимка!

 По-скоро мисля, че Ushakal е заета и се явява рядко, та върви бавно. Разпознаването.

Редактирано от AlexandraKo
Връзка към коментар

Изминявам се за забавянето, но нямах възможност да се включа. Фолон е много интересен белгийски творец--мъжът с бомбето е доста характерна фигура за някои белгийски художници, среща се в различен вид при Магрит, Фолон, Делво. Музеят е много интересно направен, входът му представлява огромна книга, която се отваря след като си платиш, на различни нива и т.н. Намира се съвсем близа до Брюксел, в Ls Hulpe. Има огромен парк, в която през лятото има изложби на открито, малко замъче и фондацията Фолон. на близо е и езерото Женвал.

http://www.fondationfolon.be/  


Моля, който има готовност да пусне следващата снимка.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Много бързо падна тази..

Това е един от басейните с топла минерална вода в римските бани в центъра на Бат

Другият път ще сложа по-трудна, даже вече съм си отделил!

Neuromancer ти си.

Редактирано от Alexander
Връзка към коментар

Боженци

Къщите в оня край са с такива покриви.

Църквата "Пророк Илия", разрових си снимките.

Редактирано от Zaro
Връзка към коментар

Толкова е лесно,че чак не ми се отговаря :P  

 

Ми аз не обичам някакви гърчави, на които само авторът може да познае, и то с известна доза трудност, какво има на снимката.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.