Прескочи до съдържание

Игра: Познай откъде е тази снимка


Препоръчани мнения

-

Икод де лос Винос  :)

ДА, намира се в Тенерифе

Селцето е известно с дървото си Drago milenario, което по последни данни е на около 900-1000 години. Интерсното е, че няма годишни пръстени и изчисляването на възрастта му е много сложна задача за учените. Преди години се е считало, че е на много повече години.

Drago-Milenario.jpg

 

Друго интересно място там е фермата за пеперуди, където може да се проследят на живо, различните стадии от развитието и живота на различни пеперуди.

mariposas1.jpg

26949910.jpg

И двете неща, както и самото селце са доста интересни. Снимката, която пуснах, е от ценъра на селцето.

Редактирано от Alexander
  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Дааа, винаги си спомням с носталгия за Тенерифе - страхотно място! Аз много харесвам и Гарачико...

 

Ето и моята загадка, която предполагам, че няма да ви затрудни! В кой град е правена снимката?

DSC03525.JPG

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Абе хора, вие така сте изръчкали Европата, че направо, чувствам, че нищо не знам :crying:

Кой го казва това :wacko: :wacko: :wacko: Ти, дето си обиколил такива места, че можеш пътеводител да спретнеш. :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Завидя на едноокия за едното око.

Не е с лоши чувства :) , просто ме смайвате колко бързо познавате, колко много места, за които не съм подозирал. Сега например гледате, че съм бил в Испания, ама моята Испания е 3 дни в Барселона и 1 в Мадрид, аз друго от Испания не съм видял, а има още толкова много да се види. За това и последното лято отделих 3 седмици за една европейска обиколка, с която си мислех, че доста съм наваксал, но явно всяка една от страните може да си уплътни по 2 седмици и ще има и за още.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

То всеки район от повечето страни може да вземе по 2 седмици...Не знам, понякога и аз така се чуствам, все едно нищо не съм видяла...а да речем една Испания ми е 4пъти по 4 дни и после още 10 дни и ...а за Италия да не говорим, че съм била вече над 15 пъти...От друга страна няма как да видиш всичко, дори и в един град и така. :)

Редактирано от Тони
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Не е с лоши чувства :) , просто ме смайвате колко бързо познавате, колко много места, за които не съм подозирал. Сега например гледате, че съм бил в Испания, ама моята Испания е 3 дни в Барселона и 1 в Мадрид, аз друго от Испания не съм видял, а има още толкова много да се види. За това и последното лято отделих 3 седмици за една европейска обиколка, с която си мислех, че доста съм наваксал, но явно всяка една от страните може да си уплътни по 2 седмици и ще има и за още.

Ошкоооо, то, една Българийка не мож разгледа за 3 седмици ;)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.