Прескочи до съдържание

Завръщане от Ирландия


vili_gp

Препоръчани мнения

Здравейте Магеланци,

 

Ето, че направих пътуването до Ирландия, онова за което толкова ви мъчих за съвети. Качих малко снимки и давам линк, за който се интересува:

 

http://magelanci.com/gallery/album/403-%D0%BC%D0%BE%D1%8F%D1%82%D0%B0-%D0%B8%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B8%D1%8F/

 

Благодаря на всички за съветите и подкрепата.

Изкарах страхотно, не за загубих и се влюбих в тази държава....Искаше ми се да остана още, но има още толкова много места, които трябва да се посетят. 

В началото малко ми беше сдухано, че съм сама, но на следващия ден вече се взех в  ръце и ми мина. Цялото време си беше мое и правех каквото си искам  :P

 

С нетърпение чакам следващия подвиг  :lol:

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Така, така. Всички посетили я и усетили духа и, се влюбваме и искаме още и още.

Супер! Радвам се, че ти е харесала. То нямах съмнения, че няма да ти допадне.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Много ви благодаря за подкрепата и куража  :lol: За зеленото е вярно - няма такова зелено никъде и такива хубави къщички и овце, кравички и кончета пасат на воля и хората са отворени и помагат. Ако се наложеше да питам някой нещо, той спираше и ми обръщаше внимание, без да бърза, без да му е досадно....Просто съм възхитена...А и времето беше с мен, малко поваля, но дъжда беше един такъв вдъхновяващ  :rolleyes:  :) Много не ми се искаше да си тръгвам, ама нали трябва друго пътешествие за замислям, та се върнах за малко  :P

 

Както си знаем, за по-хубаво от пътуването не се сещам  :P Сега започвам да събирам пари за следващата щуротия  B)  :lol:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

В началото малко ми беше сдухано, че съм сама, но на следващия ден вече се взех в  ръце и ми мина. Цялото време си беше мое и правех каквото си искам  :P

 

С нетърпение чакам следващия подвиг  :lol:

И предполагам вече няма сила, която да те накара да търсиш някой, с когото да пътуваш. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И предполагам вече няма сила, която да те накара да търсиш някой, с когото да пътуваш. 

Да, сега вече разбрах на какво съм способна  ;) Но ако срещна сродна душа, ще се възползвам, де  :lol:  :lol:  :lol:

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.