Прескочи до съдържание

Интересни случки в чужбина


Препоръчани мнения

Само не схванах защо да е странно това ? :rolleyes:

Най-нормалното (да не кажа задължително) е мъжът да изпрати дамата. nod.gif

 

(А вече дали ще го поканят да остане е съвсем отделен въпрос ;) )

Прав си, аз просто се поставих на мястото на девойката. Ако бях на нейно място, нямаше да искам сигурно някакъв тъмен и непознат балкански субект от друга държава да ме изпраща до вкъщи :D Не че съм тъмен де, ама все пак :) Елена, ти би ли се навила непознат румънец да те изпрати до къщи в 23 вечерта :ph34r:

Връзка към коментар

Прав си, аз просто се поставих на мястото на девойката. Ако бях на нейно място, нямаше да искам сигурно някакъв тъмен и непознат балкански субект от друга държава да ме изпраща до вкъщи

еееее, нали все пак сте си общували на изложението, приела е поканата да излезете, после и на клуб заедно сте ходили ... ;)

Връзка към коментар

Е то аз не бих се навила да изляза с непознат на първо място :D Камо ли чужденец, камо ли в 23часа ;) А това, че те е подвела много лошо си е факт :)

Сигурно съм изглеждал миролюбив и съм вдъхвал доверие :D Впрочем обратното също е тъпо - ако бях аз предложил да я изпратя, можеше да си помисли нещо :) Абе както и да го погледнеш, беше интересна случка :D

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Тази история ти я чета за втори път, все повече ми харесва и накрая ще почна да я разказвам като моя :D

 

Еми прокълнат съм повечето ми истории да се знаят, кво да направя. За сметка на това има предостатъчно хора да разказват свежи неща и съм доволен :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз да се намеся само да потвърдя за румънките ... голяма красота , голямо чудо.... абе с думи кратки  - ходете в Румъния сами :-)

Най-изненадан бях , че повечето бели като пуканки и то посред лято. Явно не ходят като у нас всички на море или не наблягат толкова на разните солариуми и прочие.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Еми прокълнат съм повечето ми истории да се знаят, кво да направя. За сметка на това има предостатъчно хора да разказват свежи неща и съм доволен :)

Ама аз не се подигравам и наистина ми харесва случката :) Нещо не можем да се разберем днес...

Връзка към коментар

Абе както и да го погледнеш, беше интересна случка :D

Абе, тя сигурно е очаквала да тропнеш на вратата, ама ти нали си тъмен балкански субект недосетлив! Сигурна съм, че девойката е останала разочарована.

 

Ами, не се ли срещнахте пак на изложението на другия ден?

Връзка към коментар

Ама аз не се подигравам и наистина ми харесва случката :) Нещо не можем да се разберем днес...

 

Е как няма да ти хареса, силна случка си е :) Аз просто се оплаквах, че доста от моите интересни случки вече са изтипосани и трудно мога да изненадам местните с тях, ма няма лошо, продължавам да си ги пускам! Айде стига толкова, че съм наострил ухо за още истории

Връзка към коментар

С  подходяща тайландска карта дори до БГ разговорите са около 80 ст/ мин до максимум 2.40 лв/мин. което спрямо 6.99 лв. на М-тел си е без пари.

Иначе вътрешните разговори са все едно безплатни.

Просто си попаднал на добри хора , което едва ли ще ти се случи в голям град голям хотел :-)

Връзка към коментар

Абе, тя сигурно е очаквала да тропнеш на вратата, ама ти нали си тъмен балкански субект недосетлив! Сигурна съм, че девойката е останала разочарована.

 

Ами, не се ли срещнахте пак на изложението на другия ден?

Демек, искала е после да каже "Ама аз не исках, ама той тропна на вратата, и то така стана" :D Видяхме се естествено, ама нищо не каза, за други излизания нямаше вече време :(

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз да се намеся само да потвърдя за румънките ... голяма красота , голямо чудо.... абе с думи кратки  - ходете в Румъния сами :-)

Най-изненадан бях , че повечето бели като пуканки и то посред лято. Явно не ходят като у нас всички на море или не наблягат толкова на разните солариуми и прочие.

Абсолютно, и на мен това ме направи впечатление, бели лица, а иначе с много черни коси, в смисъл тип южнячки, ама бели :)

Редактирано от Hayasko
Връзка към коментар

Тази история ти я чета за втори път, все повече ми харесва и накрая ще почна да я разказвам като моя :D

аз пък много се смях на онова му описание за жената с оксфордския английски, която се опитвала да развали пари във Франция :D :D :D

Връзка към коментар

Аз да се намеся само да потвърдя за румънките ... голяма красота , голямо чудо.... абе с думи кратки  - ходете в Румъния сами :-)

Най-изненадан бях , че повечето бели като пуканки и то посред лято. Явно не ходят като у нас всички на море или не наблягат толкова на разните солариуми и прочие.

Тъкмо щях да пускам търсачката за подходящ полет до Букурещ и с последното малко ме разколеба, щото пък си падам по хубав тен café au lait :D

Редактирано от Фичо
Връзка към коментар

Аз да се намеся само да потвърдя за румънките ... голяма красота , голямо чудо.... абе с думи кратки  - ходете в Румъния сами :-)

Най-изненадан бях , че повечето бели като пуканки и то посред лято. Явно не ходят като у нас всички на море или не наблягат толкова на разните солариуми и прочие.

Aз пък съм точно на обратното мнение относно румънките - може би най-антипатичните жени в Европа. Но за вкусове не се спори, всеки си има собствено виждане. В тела повечето са ОК, но като цяло им липсва нещо в излъчването, а него като го няма, красотата става безсмислен фактор.

Естествено до  към 18-21 години повечето са хубави, но това е общовалидно за почти всички нации. :)

Връзка към коментар

Аз да разкажа една история, подобна на тази на Георги. На Термини си търсех перона за Леонардо експрес. Попитах една жена на около 50 години, която вървеше, да кажем, с мъжа си, къде е 28-ми коловоз. Дамата любезно ме упъти и изведнъж реши, че ми е много тежък сакът, грабна едната дръжка и тръгна да ме изпраща. Аз така се притесних, че започнах да си дърпам чантата, но тя настоя и наистина ме изпрати до влака. Коловозът се оказа почти на луната! Вървяли сме заедно не по-малко от 9-10 минути и аз през цялото време не спрях да й благодаря.

 

Оттогава съм голяма фенка на италианците.

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към коментар

аз пък много се смях на онова му описание за жената с оксфордския английски, която се опитвала да развали пари във Франция :D :D :D

Е тая не я знам, да я разкаже пак! :D

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 

Тъкмо щях да пускам търсачката за подходящ полет до Букурещ и с последното малко ме разколеба, щото пък си падам по хубав тен café au lait  :D

Бялото си е бяло, човек. Като е бяла, ако тоооолкова много партньора й държи да е по-тъмна, винаги може да отиде на море 10-20-30 дена. Но ако по рождение е тъмна...си остава тъмна. В човешката история има само един случай на обратния процес на изсветляване, но той си остана анатомична загадка, а и човека наскоро се спомина, и отнесе тайната на магията.

 

Мисълта ми беше само за европеидната раса, мулатките са нещо друго, но и при тях красотата не идва само от цвета на кожата, а от някой други специфични особености.  :P

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Е тая не я знам, да я разкаже пак! :D

 

Легендарен пример е за един приятел, който отишъл със сестра си до Париж. Нежеланието на французите да говорят чужд език е пословично. Та сестрата влиза в едно магазинче да развали пари и в следствие на продължителния си престой в Лондон изстрелва на идеален британски акцент някакво сложно изречение от типа на „Excuse me, can you split this 5 euro bill in to small change?“ и съответно след като получава резонният объркан поглед от отсрещната страна си излиза разочарована с неуспешно завършена мисия. Моя приятел обаче авторитетно взима банкнотата, влиза в магазина подава я и на дърварски източно европейски казва ясно и членоразделно „Coins, please“. Продавача от другата страна се ухилва до ушите и моментално я разваля.

 

От тук: http://www.aerohroniki.com/2012/04/10/%D0%B5%D0%B7%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B1%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%B5%D1%80%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BC-%D0%B8%D0%BB%D0%B8-%D0%BD%D0%B5/

 

Лирическия герой с дърварския английски е нашия общ познат :)

  • Харесвам 10
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Привет, компанията,

 

България често е мащеха за децата си и често я възприемам за чужбина. Евала, Жоре, че замина за Делфт.

 

Вчера отивам да хапна в "Чевермето", не лош ресторант в малкото НДК, почти до БТВ - тази телевизия с мания за величие.

Таксито ми спира пред ресторанта на нормално място, нек`ъв нещастен оръфляк-полицай вика на щофьора на таксито "К`ВО, БЕ"?!

 

Един вид - к`во спираш тук и к`во ста`а...

Хапваме и се интересуваме защо така се отнасят с нас, клетите клиенти и клети данъкоплатци. Моля Ви се, патиланци, няколко етажа по-горе бил предизборният щаб на някаква си незнайна партия - ГЕРБ.

Е, после мина една кавалкада джипове "Тойота", щото светиня Б.Б. му предпочита тази марка.

 

Е, родната полиция, старшина Ушев вика на народа си: "К`ВО БЕ"!

 

Лесно е да подминем, но за такива неща трябва да се говори!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Но най- хубавото беше тоалетната- насред стаята , заградена с четири стени, издигната на подиум дупка...

 

Бил съм във всякакви хотели, не съм бил в хостели щото нещо съм прекалено разлигавен, но в такава хотелска стая до миналия уикенд не бях спал (сори, че и госпожата е в кадър). Това стъкленото е банята, дами и господа, която е разположена насред стаята до леглото. Изглежда секси, но ми е любопитно какво се случва при ползване на стаята от двама мъже. Или да не питам...

post-53-0-64067600-1366893210_thumb.jpg

post-53-0-90701000-1366893390_thumb.jpg

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Бил съм във всякакви хотели, не съм бил в хостели щото нещо съм прекалено разлигавен, но в такава хотелска стая до миналия уикенд не бях спал (сори, че и госпожата е в кадър). Това стъкленото е банята, дами и господа, която е разположена насред стаята до леглото. Изглежда секси, но ми е любопитно какво се случва при ползване на стаята от двама мъже. Или да не питам...

Добре поне, че и тоалетната не е била в същия дизайн :D

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.